Minioren/Swimkick wedstrijden
seizoen 2016/2017

Uitslag Regionale Miniorenfinale Brabant
10 en 11 juni 2017 in Oss

200502229 Tom Bouwmans 50 ru 45.82 tt
  100 ru 1:32.14  
  50 ss 48.13 tt
  100 ss 1:41.98  
  50 vl 40.60 tt
  50 vl 40.92 tt
  100 vl 1:30.27  
  200 wi 3:12.00  
200502725 Phi Verbiest 50 ru 46.30 tt
  100 ru 1:33.38  
  50 vl 49.81 tt
  50 vl 50.82 tt
  100 vl 1:50.77  
  50 vr 37.90 tt
  50 vr 40.87 tt
  100 vr 1:27.66 tt
  100 vr 1:18.34  
  150 vr 2:16.67 tt
  200 vr 3:06.75 tt
  250 vr 3:57.21 tt
  300 vr 4:49.21 tt
  350 vr 5:39.26 tt
  400 vr 6:31.88  
  200 wi 3:24.64  

Uitslag Minioren Junioren Circuit deel 4
7 mei 2017 in Veldhoven

200104575 Willem Nelemans 50 ss 40.67  
  50 vr 35.63 tt
  100 vr 1:17.07 tt
  200 vr 2:35.23  
  100 wi 1:18.64  
200401388 Emma Damen 50 ss 47.54  
  50 vr 50.00 tt
  100 vr 1:45.15 tt
  200 vr 3:26.96  
  100 wi 1:41.28  
200502229 Tom Bouwmans 50 ss 48.28 tt
  100 ss 1:41.78  
  50 vr 38.59 tt
  100 vr 1:24.35 tt
  200 vr 2:58.35  
200502508 Veerle van Hugten 50 ss 48.82  
  50 vr 36.07 tt
  100 vr 1:17.51 tt
  200 vr 2:42.50  
  100 wi 1:27.04  

Uitslag Swimkick Minioren Circuit deel 4
9 april 2017 in Vlijmen

200502229 Tom Bouwmans 50 ru 42.38 st.zw
  50 ru 46.52 tt
  100 ru 1:38.03 tt
  200 ru 3:18.03  
  50 vl 45.24 tt
  100 vl 1:35.42  
200601628 Mirthe Smits 50 ss 54.45  
  50 vr 48.74  
200602970 Anne Roodt 50 ss 57.06  
  50 vr 46.58  
200700353 Tijn Damen 50 ss 59.83  
  50 vr 49.27  
200800592 Fara Proenings 50 ru 53.71 AA Gestart
  50 vr 44.88  
200800594 Silke Smits 50 ru 54.02  
  50 vr 51.56  
200801006 Mila Hermans 50 ru 1:00.09  
  50 vr 48.28  
200801043 Willem Bouwmans 50 ru 54.94 RD Rugligg
  50 vr 42.78  
200801508 Luna Jacobs 25 ru 27.42 RH Het ein
  25 vr 25.53  
200502229 Tom Bouwmans 4x50 wi 3:24.91  
200601628 Mirthe Smits        
200700353 Tijn Damen        
200602970 Anne Roodt        
200800592 Fara Proenings 4x25 vr 1:32.99  
200801043 Willem Bouwmans        
200801508 Luna Jacobs        
200801006 Mila Hermans        

Uitslag Minioren / Junioren Circuit deel 3
19 maart 2017 in Veldhoven

200104575 Willem Nelemans 50 vl 41.05 tt
  50 vl 33.49  
  100 vl 1:31.69 tt
  400 wi 6:08.21  
200401388 Emma Damen 50 ru 55.77 tt
  100 ru 1:59.44 tt
  200 ru 4:02.35  
  50 vl 49.15  
200502229 Tom Bouwmans 50 ru 47.04 tt
  100 ru 1:40.75  
  50 vl 44.96 tt
  50 vr 42.32 tt
  100 vr 1:29.98  
  200 wi 3:19.98  
200502508 Veerle van Hugten 50 ru 45.12 tt
  100 ru 1:34.82 tt
  200 ru 3:12.26  
  50 vl 41.84  
200502725 Phi Verbiest 50 ru 47.03 tt
  100 ru 1:34.83  
  50 vl 53.02 tt
  50 vr 38.50 tt
  100 vr 1:19.68  
  200 wi 3:35.86  

Uitslag Swimkick / Minioren deel 3
22 januari 2017 in Boxtel

200502229 Tom Bouwmans 50 ss 50.14 tt
  100 ss 1:47.11 tt
  200 ss 3:36.65  
  50 vr 48.29 tt
  100 vr 1:41.08 tt
  200 vr 3:25.75 tt
  400 vr 6:55.51  
200502725 Phi Verbiest 50 ss 52.03 tt
  100 ss 1:48.93 tt
  200 ss 3:45.24  
  50 vr 46.73 tt
  50 vr 35.25 st.zw
  100 vr 1:38.89 tt
  200 vr 3:22.62 tt
  400 vr 6:33.93  
200601628 Mirthe Smits 50 ru 53.36  
  50 vr 49.32  
200601711 Rik Fransen 50 ru 54.52  
  50 vr 46.39  
200602588 Karlijn van Hugten 50 ru 49.91  
  50 vr 43.67  
200602970 Anne Roodt 50 ru 51.65  
  50 vr 45.27  
200700353 Tijn Damen 50 ru 52.40  
  50 vr 49.20  
200800261 Wout Serrarens 50 ss 1:54.07 Dis SL ein
  50 vr 55.04  
200800592 Fara Proenings 50 ss 52.81  
  50 vr 46.02  
200801006 Mila Hermans 50 ss 57.55  
  50 vr 52.40  
200801043 Willem Bouwmans 50 ss 54.15 Dis, SL --
  50 vr 45.14  
200801508 Luna Jacobs 25 ss 31.93  
  25 vr 28.50  
200502725 Phi Verbiest 4x50 vr 2:51.83  
200602406 Sophie Mc Ateer        
200502229 Tom Bouwmans        
200601628 Mirthe Smits        
200801043 Willem Bouwmans 4x25 ss 1:46.66  
200800592 Fara Proenings        
200800261 Wout Serrarens        
200801006 Mila Hermans        

Uitslag Minioren / Swimkick deel 2
18 december 2016 in Helmond

200502229 Tom Bouwmans 50 ss 51.24 tt
  100 ss 1:49.48  
  50 vr 44.32 tt
  100 vr 1:35.19 tt
  200 vr 3:11.65  
200602406 50 ss 54.69  
  50 vr 46.22  
200602588 Karlijn van Hugten 50 ss 56.37  
  50 vr 47.03  
200602790 Sarah Berends 50 ss 56.89 tt
  100 ss 2:03.11  
  50 vr 48.93 tt
  100 vr 1:45.55 tt
  200 vr 3:49.64  
200602970 Anne Roodt 50 ss 56.10  
  50 vr 50.96  
200700353 Tijn Damen 50 ru 55.09 st.zw
  50 ss 1:00.99  
  50 vr 50.87  
200700809 Jasper van Calis 50 ss 56.38  
  50 vr 46.66  
200800592 Fara Proenings 50 ru 52.99  
  50 vr 43.80  
200801006 Mila Hermans 50 ru 1:04.35  
  50 vr 52.68  
200801043 Willem Bouwmans 50 ru 49.70  
  50 vr 43.52  
200801508 Luna Jacobs 50 ru 1:14.12  
  50 vr 1:10.65  
200700353 Tijn Damen 4x50 wi 3:19.76  
200602406 Sophie Mc Ateer        
200502229 Tom Bouwmans        
200602790 Sarah Berends        
200801006 Mila Hermans 4x25 vr 1:35.99  
200801508 Luna Jacobs        
200800592 Fara Proenings        
200801043 Willem Bouwmans        

Uitslag Minioren / Junioren deel 2
27 november 2016 in Helmond

200104575 Willem Nelemans 50 vl 42.30 tt
  100 vl 1:31.39 tt
  200 vl 3:04.10  
  50 vr 30.97  
  100 wi 1:17.92  
200305000 Kayley Mc Ateer 50 vl 36.89 tt
  100 vl 1:21.18 tt
  200 vl 2:54.30  
  50 vr 30.91  
  100 wi 1:20.11  
200401386 Lise Berends 50 vr 38.33  
  100 wi 1:41.98  
200502229 Tom Bouwmans 50 ru 48.72 tt
  100 ru 1:40.34 tt
  200 ru 3:20.45  
  50 vl 46.45 tt
  100 vl 1:37.00  
200502725 Phi Verbiest 50 vl 47.37 tt
  100 vl 1:42.50  

Uitslag Swimkick-Minioren deel 1
16 oktober 2016 in Budel

200502229 Tom Bouwmans 50 ru 48.44 tt
  100 ru 1:35.73  
  50 vl 51.10 tt
  50 vr 40.23 st.zw
  50 vr 44.59 tt
  100 vr 1:31.03  
  200 wi 3:30.46  
200502725 Phi Verbiest 50 ru 47.39 tt
  100 ru 1:35.51  
  50 vl 50.84 tt
  50 vr 40.08 tt
  100 vr 1:21.27  
  200 wi 3:30.60  
200601628 Mirthe Smits 50 vl 1:07.72 tt
  50 vr 57.58 tt
  100 vr 2:04.28  
  200 wi 4:22.88  
200601711 Rik Fransen 50 vr 54.63 tt
  100 vr 1:57.66 tt
  200 vr 4:01.99  
200602406 50 vl 57.97 tt
  50 vr 52.17 tt
  100 vr 1:47.28  
  200 wi 4:00.21  
200602588 Karlijn van Hugten 50 ru 55.40  
  50 vr 50.20  
200602790 Sarah Berends 50 ru 52.33  
  50 vr 47.88  
200602970 Anne Roodt 50 ru 54.68  
  50 vr 53.77 st.zw
  50 vr 50.06  
200700353 Tijn Damen 50 ru 55.78  
  50 vr 50.58  
200800261 Wout Serrarens 50 ss 57.74  
  50 vr 51.86  
200800592 Fara Proenings 50 ss 56.43  
  50 vr 47.95  
200800594 Silke Smits 50 ss 59.01  
  50 vr 1:01.71  
200801006 Mila Hermans 50 ss 57.07  
  50 vr 55.54  
200801043 Willem Bouwmans 25 ss 28.84  
  25 vr 19.84  
200801508 Luna Jacobs 25 ss 36.95 DSQAE - De
  25 vr 29.80  
200502229 Tom Bouwmans 4x50 vr 2:59.15  
200602588 Karlijn van Hugten        
200602406 Sophie Mc Ateer        
200502725 Phi Verbiest        
200602970 Anne Roodt 4x50 vr 3:30.97 EXH
200601628 Mirthe Smits        
200602790 Sarah Berends        
200700353 Tijn Damen        
200801508 Luna Jacobs 4x25 ss 2:10.43 EXH1ste zw
200800592 Fara Proenings        
200800594 Silke Smits        
200801043 Willem Bouwmans        

Uitslag Minioren / Junioren Deel 1
18 september 2016 in Helmond

200104575 Willem Nelemans 50 ru 37.00  
  50 ss 44.21 tt
  100 ss 1:34.57 tt
  200 ss 3:14.58  
  50 vr 37.92 tt
  100 vr 1:19.73 tt
  200 vr 2:45.59 tt
  400 vr 5:32.12  
200305000 Kayley Mc Ateer 50 ru 38.86  
  50 ss 45.99 tt
  100 ss 1:37.96 tt
  200 ss 3:25.89  
  50 vr 38.02 tt
  100 vr 1:20.82 tt
  200 vr 2:50.45 tt
  400 vr 5:43.95  
200401386 Lise Berends 50 ru 46.28  
  50 ss 54.30 tt
  100 ss 1:55.85 tt
  200 ss 3:57.27  
  50 vr 43.84 tt
  100 vr 1:35.79 tt
  200 vr 3:33.46 tt
  400 vr 7:30.12  
200502229 Tom Bouwmans 50 ss 53.22 tt
  100 ss 1:52.35 tt
  150 ss 2:52.36 tt
  200 ss 3:49.85  
  50 vr 52.63 tt
  100 vr 1:48.80 tt
  200 vr 3:40.90 tt
  400 vr 7:16.98