Uitslagen Competitiewedstrijden
seizoen 2023/2024

Uitslag competitie deel 3
28-01-2024 Veghel

198503993 Jaap Bouwmans 50 ru 37.71 tt
  100 ru 1:16.75  
  50 ss 40.21 tt
  100 ss 1:24.11  
  50 vl 33.33  
198801698 Femke Hendrikx 50 ru 36.37 tt
  50 ru 38.19 st.zw/tt
  100 ru 1:21.41 st.zw
  100 ru 1:17.77  
  50 ss 39.66 tt
  100 ss 1:26.90  
200004855 Lennard Arts 50 ru 34.75 tt
  100 ru 1:12.33  
  50 ss 37.94 tt
  100 ss 1:20.83  
  50 vl 33.59  
200800263 Tijn Welten 50 ss 41.41 tt
  100 ss 1:27.61  
  50 vl 32.83 tt
  50 vr 30.10 st.zw/tt
  100 vr 1:01.48 st.zw
  200 wi 2:38.89  
200801006 Mila Hermans 50 ss 46.61 tt
  100 ss 1:37.66  
  50 vr 33.88 st.zw/tt
  50 vr 35.71 tt
  100 vr 1:13.70 tt
  100 vr 1:10.37 st.zw
  200 vr 2:35.19 tt
  400 vr 5:19.62  
200801508 Luna Jacobs 50 ss 55.20 tt
  100 ss 1:53.80  
200901825 Hein Serrarens 50 ss 47.07 tt
  100 ss 1:40.57  
  50 vl 44.62 tt
  200 wi 3:10.26  
200902669 Abe Kuiper 50 ss 39.76 tt
  100 ss 1:24.92  
  50 vr 32.53 tt
  100 vr 1:11.50 tt
  200 vr 2:32.96 tt
  400 vr 5:14.15  
200904382 Lisa Karel 50 ru 44.77 tt
  100 ru 1:33.92  
  50 ss 50.48 tt
  100 ss 1:48.29  
  50 vl 51.74  
201000895 Thijn Runia 50 ss 36.14 tt
  100 ss 1:17.03  
  50 vr 31.17 tt
  100 vr 1:04.22  
201101100 Hanna Fransman 50 ru 42.87 st.zw
  50 ss 48.03 tt
  100 ss 1:41.55  
  50 vr 39.10 tt
  100 vr 1:22.20  
201101788 Lieve Bakker 50 ss 48.34 tt
  100 ss 1:42.23  
  50 vl 47.26 tt
  200 wi 3:14.67  
201102625 Rens van der Velden 50 vr 42.85 tt
  100 vr 1:30.00  
201102856 Frieda Kuiper 50 ss 47.82 tt
  100 ss 1:43.14  
  50 vr 44.42 tt
  100 vr 1:34.46  
201103608 Beau Smits 50 ss 46.85 tt
  100 ss 1:44.39  
  50 vr 38.28 tt
  100 vr 1:22.03  
201200175 Loek Proenings 50 ss 47.87 tt
  100 ss 1:39.39  
  50 vl 42.18  
201201296 Maria Azadian 50 ss 51.98 tt
  100 ss 1:55.00  
  50 vr 45.19 tt
  100 vr 1:38.93  
201300654 Stiene Kuiper 50 ss 48.00 tt
  100 ss 1:45.44  
  50 vl 50.55  
201300930 Sophie Runia 50 ss 51.31 tt
  100 ss 1:46.30  
  50 vl 46.30  
201301389 Rens Bouwmans 50 ss 50.35 tt
  100 ss 1:47.32  
  50 vl 43.54  
198801698 Femke Hendrikx 4x100 wi 5:14.49  
201101788 Lieve Bakker        
201000895 Thijn Runia        
198503993 Jaap Bouwmans        
200800263 Tijn Welten 4x100 vr 4:20.44  
200902669 Abe Kuiper        
200901825 Hein Serrarens        
201000895 Thijn Runia        
200801006 Mila Hermans 4x100 vr 4:39.05  
200801508 Luna Jacobs        
200800263 Tijn Welten        
200902669 Abe Kuiper        
201101100 Hanna Fransman 4x50 wi 2:50.06  
201103608 Beau Smits        
201101788 Lieve Bakker        
201102856 Frieda Kuiper        

Uitslag competitie deel 2
12-11-2023 Deurne

198503993 Jaap Bouwmans 50 vl 33.18 tt
  50 vl 34.55 tt
  100 vl 1:14.25  
  50 vr 28.63  
  200 wi 2:40.66  
198801698 Femke Hendrikx 50 vr 30.75  
199806564 Michelle van Dijk 50 vl 34.51 tt
  50 vl 35.59 tt
  100 vl 1:16.64  
  50 vr 30.93  
  200 wi 2:43.98  
199904777 Arnoud Arts 50 vl 34.40 tt
  50 vr 27.35  
  200 wi 2:47.14  
200004855 Lennard Arts 50 vl 34.18 tt
  100 vl 1:14.78  
  50 vr 28.57 st.zw
  50 vr 28.61  
200601711 Rik Fransen 50 vl 37.20 tt
  50 vl 39.02 tt
  100 vl 1:26.58  
  200 wi 2:43.67  
200800263 Tijn Welten 50 vl 35.97 tt
  100 vl 1:19.72  
  50 vr 31.27 tt
  100 vr 1:06.02 tt
  200 vr 2:17.32  
200801006 Mila Hermans 50 vl 44.41 tt
  50 vl 40.70 tt
  100 vl 1:35.74  
  50 vr 33.24 st.zw
  200 wi 3:05.42  
200801508 Luna Jacobs 50 vl 48.29 tt
  50 vl 51.58 tt
  100 vl 1:50.57  
  200 wi 3:30.00  
200901825 Hein Serrarens 50 vl 47.14 tt
  100 vl 1:48.55  
  50 vr 35.67 tt
  100 vr 1:17.95 tt
  200 vr 2:47.73  
200902669 Abe Kuiper 50 vl 37.18 tt
  100 vl 1:22.00  
  50 vr 32.59 tt
  100 vr 1:09.19 tt
  200 vr 2:22.07  
200903548 Kayane Azadian 50 vr 46.74 tt
  50 vr 43.45  
200904382 Lisa Karel 50 vr 40.24  
  50 vr 43.52 tt
  100 vr 1:36.58 tt
  200 vr 3:26.20  
201000329 Rins Welten 50 vl 41.70 tt
  100 vl 1:32.17  
  50 vr 37.22 tt
  100 vr 1:18.79 tt
  200 vr 2:44.09 tt
  400 vr 5:26.80  
201000895 Thijn Runia 50 ru 32.39 st.zw
  50 vl 32.83 tt
  100 vl 1:11.08  
  50 vr 35.04 tt
  100 vr 1:14.63 tt
  200 vr 2:34.31 tt
  400 vr 5:04.26  
201101100 Hanna Fransman 50 vl 54.12 tt
  100 vl 2:01.78  
  50 vr 43.72 tt
  50 vr 37.82 st.zw
  100 vr 1:34.00 tt
  200 vr 3:16.66 tt
  400 vr 6:34.63  
201101210 Rifke Scheepers 50 vl 45.67 tt
  100 vl 1:42.06  
  50 vr 40.22 tt
  100 vr 1:30.49 tt
  200 vr 3:19.43 tt
  400 vr 7:00.25  
201101788 Lieve Bakker 50 vl 50.92 tt
  100 vl 1:51.29  
  50 vr 40.28 tt
  50 vr 39.41 st.zw/tt
  100 vr 1:25.62 tt
  200 vr 2:59.27  
201102625 Rens van der Velden 50 vr 49.10 tt
  50 vr 46.48  
  100 vr 1:43.93 tt
  200 vr 3:41.59 tt
  400 vr 7:46.57  
201102856 Frieda Kuiper 50 vr 47.41 tt
  100 vr 1:46.99 tt
  200 vr 3:50.74 tt
  400 vr 7:50.78  
201103608 Beau Smits 50 vl 49.84 tt
  100 vl 1:52.90  
201200175 Loek Proenings 50 ru 43.62 tt
  100 ru 1:30.29  
  50 vr 36.82  
201201195 Teijer Scheepers 50 vr 43.21  
201300654 Stiene Kuiper 50 ru 49.85 tt
  100 ru 1:44.55  
  50 vr 41.09  
201300930 Sophie Runia 50 ru 46.95 tt
  100 ru 1:37.16  
  50 vr 39.61  
201301389 Rens Bouwmans 50 ru 45.75 tt
  100 ru 1:34.90  
  50 vr 36.60  
201302188 Lynn Geilenkirchen 50 vr 1:17.82  
200004855 Lennard Arts 4x50 vr 1:53.55  
198503993 Jaap Bouwmans        
200601711 Rik Fransen        
199904777 Arnoud Arts        
200801006 Mila Hermans 4x50 vr 2:06.23  
200801508 Luna Jacobs        
200800263 Tijn Welten        
200601711 Rik Fransen        
201000895 Thijn Runia 4x50 wi 2:15.73  
200902669 Abe Kuiper        
200800263 Tijn Welten        
201000329 Rins Welten        
201101100 Hanna Fransman 4x50 vr 2:25.69  
201103608 Beau Smits        
201101788 Lieve Bakker        
201101210 Rifke Scheepers        
201101788 Lieve Bakker 4x100 vr 5:02.80  
201101100 Hanna Fransman        
198801698 Femke Hendrikx        
199806564 Michelle van Dijk        

Uitslag competitie deel 1
1-10-2023 Schijndel

198503993 Jaap Bouwmans 50 vr 32.68 tt
  100 vr 1:07.69 tt
  150 vr 1:44.65 tt
  200 vr 2:20.45  
  100 wi 1:13.75  
199304885 Robbert Poortman 50 ss 47.61  
  50 vr 38.90 tt
  100 vr 1:23.17 tt
  150 vr 2:10.98 tt
  200 vr 2:58.61  
  100 wi 1:37.60  
199806564 Michelle van Dijk 50 vr 32.73 tt
  100 vr 1:08.01 tt
  150 vr 1:43.70 tt
  200 vr 2:18.83  
  100 wi 1:16.12  
199904777 Arnoud Arts 50 ss 35.42  
  100 wi 1:11.55  
200004855 Lennard Arts 50 ss 37.23  
  100 vr 1:05.96 tt
  150 vr 1:43.44 tt
  200 vr 2:20.65  
200204498 Roobin Arts 50 ru 44.42 st.zw
  50 ss 46.94  
  100 wi 1:26.74  
200800263 Tijn Welten 50 ru 37.51 tt
  100 ru 1:15.29  
  50 vr 32.41 tt
  100 vr 1:09.32 tt
  150 vr 1:46.95 tt
  200 vr 2:25.20 tt
  250 vr 3:03.13 tt
  300 vr 3:40.64 tt
  350 vr 4:16.61 tt
  400 vr 4:52.06  
200801006 Mila Hermans 50 ru 45.70 tt
  100 ru 1:31.64  
  50 vr 37.15 tt
  100 vr 1:17.57 tt
  150 vr 1:58.97 tt
  200 vr 2:39.28  
200801508 Luna Jacobs 50 ru 54.04 tt
  100 ru 1:50.35  
  50 vr 41.05 tt
  100 vr 1:26.14 tt
  150 vr 2:17.08 tt
  200 vr 3:02.22  
200901825 Hein Serrarens 50 ru 44.41 tt
  100 ru 1:32.26  
  50 vr 37.54 tt
  100 vr 1:22.23 tt
  150 vr 2:10.33 tt
  200 vr 2:57.01 tt
  250 vr 3:43.57 tt
  300 vr 4:30.48 tt
  350 vr 5:15.16 tt
  400 vr 5:58.10  
200902669 Abe Kuiper 50 ru 36.94 tt
  100 ru 1:14.51  
  50 vr 28.71 st.zw
  50 vr 31.81 tt
  100 vr 1:09.66 tt
  150 vr 1:48.37 tt
  200 vr 2:23.85  
201000329 Rins Welten 50 ru 43.19 tt
  100 ru 1:27.92  
  50 vl 42.02 tt
  200 wi 3:03.10  
201000895 Thijn Runia 50 ru 36.04 tt
  100 ru 1:13.36  
  50 vl 32.66 tt
  50 vr 31.20 st.zw/tt
  100 vr 1:05.54 st.zw
  200 wi 2:35.62  
201101100 Hanna Fransman 50 ru 46.58 tt
  100 ru 1:35.16  
  50 vl 52.25 tt
  200 wi 3:31.35  
201101788 Lieve Bakker 50 ru 44.34 tt
  100 ru 1:29.82  
  50 vr 44.16 tt
  100 vr 1:33.91 tt
  150 vr 2:24.86 tt
  200 vr 3:14.93 tt
  250 vr 4:05.22 tt
  300 vr 4:57.07 tt
  350 vr 5:46.92 tt
  400 vr 6:29.34  
201102625 Rens van der Velden 50 ru 57.58 tt
  100 ru 2:01.70  
  50 vl 1:16.00 tt
  200 wi 4:26.07  
201102856 Frieda Kuiper 50 ru 54.94 tt
  100 ru 1:50.37  
  50 vl 54.29 tt
  200 wi 3:47.47  
201103608 Beau Smits 50 ru 51.70 tt
  100 ru 1:53.25 DSQRC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder het keerpunt in te zetten.
  50 vl 51.58 tt
  200 wi 4:08.82  
201200175 Loek Proenings 50 ss 49.53  
  100 wi 1:33.59  
201300654 Stiene Kuiper 50 ss 50.15  
  100 wi 1:41.57  
201300930 Sophie Runia 50 ss 52.44  
  100 wi 1:41.75  
201301389 Rens Bouwmans 50 ss 54.14  
  100 wi 1:37.47  
201302188 Lynn Geilenkirchen 50 ss 1:09.10  
  100 wi 2:59.39  
200204498 Roobin Arts 4x50 wi 2:35.81  
200801006 Mila Hermans        
199806564 Michelle van Dijk        
201101100 Hanna Fransman        
200902669 Abe Kuiper 4x50 vr 2:00.15  
201000895 Thijn Runia        
201000329 Rins Welten        
200800263 Tijn Welten        
201000895 Thijn Runia 4x100 vr 4:13.80  
200004855 Lennard Arts        
198503993 Jaap Bouwmans        
199904777 Arnoud Arts