Overzicht Clubrecords

 

Meisjes onder 10 jaar

afstand/slag   Naam Tijd
25 m. ru   Ananda Veugen 19.43
50 m. ru   Carlie Mennen 39.95
100 m. ru   Rietje Reijnders 1.25.7  
25 m. ss   Carlie Mennen 20.31
50 m. ss   Milena van Schijndel 42.63
100 m. ss   Liza van Calis 1.33.58
25 m. vl   Carlie Mennen 15.28
50 m. vl   Milena van Schijndel 38.34
100 m. vl   Stien Jungst 1.35.2  
25 m. vr   Ananda Veugen 16.41
50 m. vr   Milena van Schijndel 34.08
100 m. vr   Carlie Mennen 1.14.31
200 m. vr   Carlie Mennen 2.48.04
400 m. vr   Carlie Mennen 5.42.11
100 m. wi   Milena van Schijndel 1.23.44
200 m. wi   Carlie Mennen 3.00.98
 

Jongens onder 10 jaar

afstand/slag   Naam Tijd
25 m. ru   Ruud van der Horst 20.29
50 m. ru   Ruud van der Horst 37.80
100 m. ru   Theo Willems 1.22.7  
25 m. ss   Loed Jacobs 23.46
50 m. ss   Paul Brons 44.8  
100 m. ss   Ruud van der Horst 1.33.93
25 m. vl   Tristan Bron 17.00
50 m. vl   Ruud van der Horst 35.28
100 m. vl   Ruud van der Horst 1.20.58
25 m. vr   Tristan Bron 16.63
50 m. vr   Loed Jacobs 31.78
100 m. vr   Ruud van der Horst 1.08.74
200 m. vr   Ruud van der Horst 2.42.89
400 m. vr   Ruud van der Horst 5.34.24
100 m. wi   Ruud van der Horst 1.22.07
200 m. wi   Ruud van der Horst 3.08.48
 

Meisjes onder 12 jaar

afstand/slag   Naam Tijd
50 m. ru   Carlie Mennen 35.62
100 m. ru   Rietje Reijnders 1.13.5  
200 m. ru   Carlie Mennen 2.41.61
50 m. ss   Sahar Hamam 38.20
100 m. ss   Sahar Hamam 1.24.48
200 m. ss   Carlie Mennen 3.03.60
50 m. vl   Sahar Hamam 34.00
100 m. vl   Sahar Hamam 1.17.26
200 m. vl   Carlie Mennen 2.59.18
50 m. vr   Sahar Hamam 29.28
100 m. vr   Sahar Hamam 1.03.50
200 m. vr   Sahar Hamam 2.18.57
400 m. vr   Carlie Mennen 4.54.52
800 m. vr   Carlie Mennen 10.06.58
100 m. wi   Sahar Hamam 1.16.31
200 m. wi   Carlie Mennen 2.41.06
400 m. wi   Carlie Mennen 5.44.26
 

Jongens onder 12 jaar

afstand/slag   Naam Tijd
50 m. ru   Yorick Massink 32.94
100 m. ru   Yorick Massink 1.11.34
200 m. ru   Yorick Massink 2.38.28
50 m. ss   Loed Jacobs 40.54
100 m. ss   Loed Jacobs 1:25.82
200 m. ss   Ruud van der Horst 3.08.76
50 m. vl   Cristhian van Schijndel 31.13
100 m. vl   Johan Remmits 1.13.0  
200 m. vl   Cristhian van Schijndel 2:51.08
50 m. vr   Yorick Massink 27.88
100 m. vr   Yorick Massink 1.01.52
200 m. vr   Yorick Massink 2.22.78
400 m. vr   Ruud van der Horst 5.03.30
800 m. vr   Yorick Massink 10.44.36
1500 m. vr   Yorick Massink 20.13.55
100 m. wi   Yorick Massink 1.11.67
200 m. wi   Loed Jacobs 2:40.76
400 m. wi   Johan Remmits 5.23.4  
 

Meisjes onder 14 jaar

afstand/slag   Naam Tijd
50 m. ru   Lia Martens 33.6  
100 m. ru   Rietje Reijnders 1.10.8  
200 m. ru   Laura van de Laar 2.36.71
50 m. ss   Stien Jungst 37.7  
100 m. ss   Joyce Aurik 1.19.45
200 m. ss   Joyce Aurik 2.53.22
50 m. vl   Sahar Hamam 31.47
100 m. vl   Ananda Veugen 1:12.59
200 m. vl   Kayley Mc Ateer 2:54.30
50 m. vr   Sahar Hamam 28.37
100 m. vr   Sahar Hamam 1:01.78
200 m. vr   Sahar Hamam 2:16.57
400 m. vr   Sahar Hamam 4:51.94
800 m. vr   Carlie Mennen 10.06.58
1500 m. vr   Femke Hendrikx 21.02.50
100 m. wi   Sahar Hamam 1:13.83
200 m. wi   Sahar Hamam 2:37.70
400 m. wi   Sahar Hamam 5:39.57
 

Jongens onder 14 jaar

afstand/slag   Naam Tijd
50 m. ru   Loed Jacobs 30.71
100 m. ru   Loed Jacobs 1:06.42
200 m. ru   Loed Jacobs 2:24.46
50 m. ss   Loed Jacobs 34.45
100 m. ss   Jurgen van der Steijn 1.15.6  
200 m. ss   Robert Schuur 2.54.11
50 m. vl   Loed Jacobs 28.63
100 m. vl   Yorick Massink 1.05.73
200 m. vl   Cristhian van Schijndel 2:40.27
50 m. vr   Loed Jacobs 25.52
100 m. vr   Yorick Massink 57.28
200 m. vr   Loed Jacobs 2:06.25
400 m. vr   Yorick Massink 4.34.89
800 m. vr   Robert Schuur 9.37.60
1500 m. vr   Robert Schuur 18.11.44
100 m. wi   Loed Jacobs 1:05.55
200 m. wi   Loed Jacobs 2:29.86
400 m. wi   Johan Remmits 5.23.4  
 

Meisjes onder 16 jaar

afstand/slag   Naam Tijd
50 m. ru   Femke Hendrikx 32.49
100 m. ru   Rietje Reijnders 1.10.8  
200 m. ru   Femke Hendrikx 2.35.05
50 m. ss   Yvon de Wit 35.73
100 m. ss   Femke Hendrikx 1.17.65
200 m. ss   Femke Hendrikx 2.49.62
50 m. vl   Sahar Hamam 31.47
100 m. vl   Ananda Veugen 1:11.28
200 m. vl   Femke Hendrikx 2.43.86
50 m. vr   Sahar Hamam 28.23
100 m. vr   Sahar Hamam 1:00.89
200 m. vr   Femke Hendrikx 2.15.67
400 m. vr   Femke Hendrikx 4.41.61
800 m. vr   Femke Hendrikx 9.52.50
1500 m. vr   Femke Hendrikx 21.02.50
100 m. wi   Femke Hendrikx 1.10.25
200 m. wi   Femke Hendrikx 2.32.35
400 m. wi   Femke Hendrikx 5.26.33
 

Jongens onder 16 jaar

afstand/slag   Naam Tijd
50 m. ru   Loed Jacobs 30.20
100 m. ru   Loed Jacobs 1:04.65
200 m. ru   Loed Jacobs 2:21.35
50 m. ss   Joppe Wisse 32.50
100 m. ss   Joppe Wisse 1.10.93
200 m. ss   Joppe Wisse 2.39.16
50 m. vl   Yorick Massink 28.32
100 m. vl   Johan Remmits 1.03.0  
200 m. vl   Wim Parent 2.30.6  
50 m. vr   Yorick Massink 25.17
100 m. vr   Loed Jacobs 54.64
200 m. vr   Johan Remmits 2.02.9  
400 m. vr   Joppe Wisse 4.29.93
800 m. vr   Maarten van Lierop 9.29.9  
1500 m. vr   Maarten van Lierop 17.53.7  
100 m. wi   Joppe Wisse 1.04.53
200 m. wi   Joppe Wisse 2.22.27
400 m. wi   Joppe Wisse 5.04.62
 

Dames

afstand/slag   Naam Tijd
50 m. ru   Femke Hendrikx 30.76
100 m. ru   Femke Hendrikx 1:07.63
200 m. ru   Femke Hendrikx 2:30.86
50 m. ss   Femke Hendrikx 34.30
100 m. ss   Femke Hendrikx 1:15.53
200 m. ss   Femke Hendrikx 2:46.94
50 m. vl   Femke Hendrikx 29.89
100 m. vl   Femke Hendrikx 1:07.74
200 m. vl   Femke Hendrikx 2:38.67
50 m. vr   Femke Hendrikx 26.61
100 m. vr   Femke Hendrikx 58.12
200 m. vr   Femke Hendrikx 2.09.84
400 m. vr   Femke Hendrikx 4.41.61
800 m. vr   Femke Hendrikx 9.41.11
1500 m. vr   Femke Hendrikx 18.38.16
100 m. wi   Femke Hendrikx 1:05.20
200 m. wi   Femke Hendrikx 2:25.91
400 m. wi   Femke Hendrikx 5.19.05
 

Heren

afstand/slag   Naam Tijd
50 m. ru   Joppe Wisse 27.56
100 m. ru   Joppe Wisse 59.53
200 m. ru   Joppe Wisse 2.11.42
50 m. ss   Joppe Wisse 29.33
100 m. ss   Joppe Wisse 1:04.11
200 m. ss   Joppe Wisse 2:19.47
50 m. vl   Joppe Wisse 26.12
100 m. vl   Joppe Wisse 58.48
200 m. vl   Bram Wisse 2:17.51
50 m. vr   Joppe Wisse 23.59
100 m. vr   Bram Wisse 52.23
200 m. vr   Joppe Wisse 1:57.65
400 m. vr   Joppe Wisse 4:13.51
800 m. vr   Johan Remmits 9.23.1  
1500 m. vr   Maarten van Lierop 17.53.7  
100 m. wi   Joppe Wisse 1.00.54
200 m. wi   Joppe Wisse 2:08.17
400 m. wi   Bram Wisse 4.47.76