Informatie Waterpolo

Teams

De waterpolo-afdeling van de Deurnese Zwemvereniging Triton '62 bestaat tijdens seizoen 2018/2019 uit de volgende teams:

  • Heren 1
  • 2de klasse Bond
  • Heren 2
  • Reserve 2e klasse Bond
  • Heren 3
  • Reserve 1e klasse Regio Zuid
  • Heren 4
  • 3de klasse Regio Zuid
  • Dames
  • 1e klasse Regio Zuid
  • Gemengd onder 15 jaar
  • Regio Zuid
  • Gemengd onder 13 jaar
  • Regio Zuid
  • Gemengd onder 11 jaar
  • Regio Zuid
  • Minipolo
  •  

    Trainingen

    De meeste teams kunnen twee keer in de week trainen:

    Maandag 19.00u - 19.45u  Conditietraining (iedereen behalve < 11) Gerold Kivits, Wim van Lierop & Rianne van der Heijden
      19.45u - 20.30u   Heren Selectie Wim van Lierop & Nydia van der Geest
    Woensdag  17.30u - 18.30u  Gemengd < 11 & < 13 Martijn Hoeben & Arnoud Arts
      18.00u - 19.00u  Dames & Gemengd < 15 Wim van Lierop
      21.00u - 22.30u Heren Selectie Ben van Lieshout
    Vrijdag 21.00u - 22.00u  Dames
    Heren 3 & 4
    Wim van Lierop
    Gerold Kivits
      22.00u - 23.30u  Heren Selectie Ben van Lieshout & Mathieu Stoffels
    Zaterdag 10.30u - 11.30u Minipolo & Gemengd < 15, < 13, < 11 Arnoud Arts, Lennard Arts & Lieke van Limbeek

    Alle trainingen vinden allemaal plaats in het diepe bad van Laco sportcentrum Deurne.

    Waterpolocommissie

    Download hier het Jurytafelrooster 2de helft seizoen 18/19

    Voorzitter & Communicatie Frank van den Heuvel
    Trainers, Coaches en Teamevaluaties
    Jeugd:
    Senioren:
    Linda Janssen-Hendrix
    Bram Wisse
    Jeugdzaken & Toernooien
    Opleidingsplan:
    Jeugdzaken
    Toernooien:
    Bram Wisse
    Linda Janssen-Hendrix
    Roeland Sonnemans
    Jurytafel Roeland Sonnemans
    Competitiezaken & Scheidsrechters Nydia van der Geest
    Algemene zaken Linda Janssen-Hendrix / Roeland Sonnemans
    Materialen Rens Crooijmans

    Voor vragen, suggesties, opmerkingen, e.d. met betrekking tot het waterpolo bij DZT '62 kan altijd contact opgenomen worden met de Waterpolocommissie.

    Programma/uitslagen

    16 februari 2019

    VZV Njord 2 - Heren 2
    12 - 3

    23 februari 2019

    19:30u Heren 1 - ZPC De Zeeuwse Kust 1
    20:45u BZ&PC 2 - Heren 2

    24 februari 2019

    14:00u Gemengd onder 11 - VZV Njord EG2
    14:40u Gemengd onder 13 - HZPC DG1
    15:25u Gemengd onder 15 - Argo CG1
    16:10u Heren 4 - Hellas-Glana 3
    16:55u Heren 3 - ZPC De Zeeuwse Kust 2
    17:55u Dames 1 - TRB-RES 1