Competitierooster
seizoen 2023/2024

Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
 
10 sep. 2023 14:00 Heren 1 (ManMeer Cup I) - Watervlo 1 15  -  12
 
16 sep. 2023 15:00 Waterproof CG1 - Gemengd onder 15 0  -  27
17 sep. 2023 14:00 Gemengd onder 13 - VZV Njord DG2 7  -  13
  15:00 Jongens onder 17 - Aqua-Novio'94 BJ1 6  -  18
  16:20 Heren 1 - Z&PC Rotterdam 1 12  -  6
  17:25 Heren 3 - BZ&PC (Boxmeer) 2 19  -  9
  18:15 Heren 2 - De Warande 2 16  -  2
  19:15 Dames 1 - DBD 1 2  -  10
 
24 sep. 2023 16:00 Gemengd onder 13 - Waterproof DG1 16  -  3
  17:00 Heren 1 - ZPC De Zeeuwse Kust 1 11  -  7
  17:30 UZSC BJ2 - Jongens onder 17 7  -  11
  18:05 Dames 1 - Waterproof 1 5  -  5
  18:55 Heren 3 - Waterproof 1 7  -  5
 
30 sep. 2023 16:15 ZVDO'74 DG1 - Gemengd onder 13 17  -  5
  17:35 Nayade 2 - Heren 3 6  -  9
  19:30 ZPC De Zeeuwse Kust 1 - Dames 1 8  -  2
  20:35 Z&PC De Gouwe 1 - Heren 1 13  -  11
  21:00 VZV Njord 3 - Heren 2 12  -  12
1 okt. 2023 18:10 ZVL-1886 BJ2 - Jongens onder 17 20  -  9
 
7 okt. 2023 17:15 Arethusa DG1 - Gemengd onder 13 13  -  6
  18:45 BZ&PC (Boxmeer) 1 - Heren 3 afgelast
  19:00 Lutra 2 - Dames 1 3  -  8
  20:10 Sassenheim 1 - Heren 1 11  -  11
8 okt. 2023 17:00 Gemengd onder 15 - HZPC CG1 25  -  0
 
28 okt. 2023 19:00 SVH 1 - Heren 1 (ManMeer Cup I) 13  -  7
29 okt. 2023 15:45 GZC DONK BJ2 - Jongens onder 17 35  -  4
 
5 nov. 2023 14:00 Gemengd onder 13 - VZV Njord DG1 8  -  12
  14:50 Gemengd onder 15 - Zeester-Meerval CG1 13  -  3
  15:50 Heren 1 - Waterpolo Den Haag (SG) 1 12  -  10
  16:55 Heren 3 - Argo 2 13  -  9
  17:20 GZC DONK BJ2 - Jongens onder 17 26  -  4
  17:45 Heren 2 - De Vennen 2 15  -  11
 
11 nov. 2023 17:05 DBD 2 - Heren 3 5  -  9
  17:15 Arethusa CG1 - Gemengd onder 15 6  -  13
  17:55 VZV 1 - Heren 1 8  -  7
  19:15 SBC2000 3 - Heren 2 11  -  9
  19:30 De Zuidwesthoek 1 - Dames 1 11  -  6
12 nov. 2023 17:30 Jongens onder 17 - ZPB H&L Productions BJ2 9  -  11
 
19 nov. 2023 14:00 Gemengd onder 13 - PSV DG1 8  -  20
  14:50 Gemengd onder 15 - De Rog CG1 29  -  2
  15:50 Heren 1 - WZC (SG) 1 17  -  7
  16:55 Heren 3 - Thalassa 1 12  -  12
  17:45 Heren 2 - De Treffers 3 9  -  15
  18:45 Dames 1 - De Treffers 2 7  -  4
 
25 nov. 2023 14:20 SBC2000 1 - Dames 1 13  -  5
  15:15 PSV 5 - Heren 2 12  -  17
  16:15 Aegir CG1 - Gemengd onder 15 0  -  23
  17:15 De Treffers DG1 - Gemengd onder 13 11  -  11
  18:30 HZPC 2 - Heren 3 6  -  9
  20:15 Mokum (SG) 1 - Heren 1 12  -  11
26 nov. 2023 13:30 Het Ravijn BJ2 - Jongens onder 17 12  -  8
 
2 dec. 2023 16:00 Nayade Classic 1 - Dames 1 3  -  2
  16:50 VZV Njord CG2 - Gemengd onder 15 5  -  15
  18:50 Nayade Classic 2 - Heren 3 11  -  11
  19:15 SBC2000 2 - Heren 2 15  -  4
  20:00 ZPCH 1 - Heren 1 7  -  7
3 dec. 2023 15:45 TRB-RES DG1 - Gemengd onder 13 7  -  11
 
10 dec. 2023 14:00 Gemengd onder 13 - Zeester-Meerval DG1 8  -  2
  14:20 Aqua-Novio'94 BJ1 - Jongens onder 17 11  -  3
  14:50 Gemengd onder 15 - VZV Njord CG1 19  -  5
  15:50 Heren 1 - VZV Njord 1 11  -  12
  16:55 Dames 1 - Waterpolo West-Brabant (SG) 1 5  -  10
  17:45 Heren 2 - Arethusa 3 8  -  10
  18:45 Heren 3 - Spio 1 7  -  12
 
16 dec. 2023 16:15 DBD CG1 - Gemengd onder 15 1  -  21
  17:00 ZPC De Zeeuwse Kust 2 - Heren 2 6  -  17
  19:30 Zwemsport Parkstad 1 - Heren 3 10  -  4
  21:15 De Reigers (SG) 1 - Heren 1 10  -  22
17 dec. 2023 15:30 UZSC BJ2 - Jongens onder 17 8  -  7
 
13 jan. 2024 17:15 Gemengd onder 13 - TRB-RES DG1 11  -  9
14 jan. 2024 14:00 Gemengd onder 15 - VZV Njord CG2 9  -  9
  15:00 Jongens onder 17 - ZVL-1886 BJ2 8  -  8
  16:15 Heren 1 - ZPCH 1 13  -  12
  17:20 Heren 3 - Nayade Classic 2 11  -  4
  18:10 Heren 2 - SBC2000 2 15  -  9
  19:10 Dames 1 - Nayade Classic 1 5  -  6
 
20 jan. 2024 17:15 Gemengd onder 13 - ZVDO'74 DG1 6  -  16
21 jan. 2024 14:00 Heren 3 - Nayade 2 10  -  5
  15:00 Jongens onder 17 - GZC DONK BJ2 6  -  25
  16:20 Heren 1 - Z&PC De Gouwe 1 18  -  9
  17:25 Dames 1 - ZPC De Zeeuwse Kust 1 5  -  12
  18:15 Heren 2 - VZV Njord 3 15  -  12
 
27 jan. 2024 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust 1 - Heren 1 7  -  9
28 jan. 2024 18:00 Jongens onder 17 - ZPB H&L Productions BJ2 8  -  11
 
3 feb. 2024 16:50 VZV Njord DG2 - Gemengd onder 13 7  -  17
  18:00 BZ&PC (Boxmeer) 2 - Heren 3 13  -  9
  18:55 DBD 1 - Dames 1 11  -  2
  19:40 De Warande 2 - Heren 2 11  -  11
  20:55 Z&PC Rotterdam 1 - Heren 1 6  -  13
4 feb. 2024 14:00 Gemengd onder 15 - Waterproof CG1 28  -  2
 
24 feb. 2024 15:00 Waterproof DG1 - Gemengd onder 13 4  -  19
  16:45 Waterproof 1 - Heren 3 14  -  9
  17:45 Waterproof 1 - Dames 1 7  -  3
25 feb. 2024 14:00 Het Ravijn BJ2 - Jongens onder 17 11  -  4
 
2 mrt. 2024 16:30 Gemengd onder 13 - Arethusa DG1    -   
  18:30 HZPC CG1 - Gemengd onder 15    -   
3 mrt. 2024 16:30 Heren 3 - BZ&PC (Boxmeer) 1    -   
  17:15 Dames 1 - Lutra 2    -   
  18:15 Heren 1 - Sassenheim 1    -   
 
9 mrt. 2024 18:15 Zeester-Meerval CG1 - Gemengd onder 15    -   
  18:15 Argo 2 - Heren 3    -   
  19:10 Waterpolo Den Haag (SG) 1 - Heren 1    -   
  20:30 De Vennen 2 - Heren 2    -   
10 mrt. 2024 17:30 Jongens onder 17 - Het Ravijn BJ2    -   
10 mrt. 2024 17:45 VZV Njord DG1 - Gemengd onder 13    -   
 
17 mrt. 2024 14:00 Gemengd onder 15 - Arethusa CG1    -   
  15:05 Jongens onder 17 - Aqua-Novio'94 BJ1    -   
  16:25 Heren 1 - VZV 1    -   
  17:30 Heren 3 - DBD 2    -   
  18:20 Heren 2 - SBC2000 3    -   
  19:10 Dames 1 - De Zuidwesthoek 1    -   
 
23 mrt. 2024 16:30 De Treffers 2 - Dames 1    -   
23 mrt. 2024 17:15 Thalassa 1 - Heren 3    -   
  20:15 WZC (SG) 1 - Heren 1    -   
  20:45 De Treffers 3 - Heren 2    -   
24 mrt. 2024 14:00 Jongens onder 17 - UZSC BJ2    -   
  14:15 PSV DG1 - Gemengd onder 13    -   
  17:45 De Rog CG1 - Gemengd onder 15    -   
 
6 apr. 2024 17:15 Gemengd onder 13 - De Treffers DG1    -   
7 apr. 2024 14:00 Gemengd onder 15 - Aegir CG1    -   
  15:10 Jongens onder 17 - ZVL-1886 BJ2    -   
  16:25 Heren 1 - Mokum (SG) 1    -   
  17:30 Heren 3 - HZPC 2    -   
  18:20 Dames 1 - SBC2000 1    -   
  19:10 Heren 2 - PSV 5    -   
 
13 apr. 2024 16:45 VZV Njord CG1 - Gemengd onder 15    -   
  18:15 Zeester-Meerval DG1 - Gemengd onder 13    -   
  19:25 VZV Njord 1 - Heren 1    -   
  19:45 Arethusa 3 - Heren 2    -   
  20:05 Waterpolo West-Brabant (SG) 1 - Dames 1    -   
14 apr. 2024 14:20 Spio 1 - Heren 3    -   
 
20 apr. 2024 19:30 Heren 1 - De Reigers (SG) 1    -   
  20:35 Heren 3 - Zwemsport Parkstad 1    -   
  21:20 Heren 2 - ZPC De Zeeuwse Kust 2    -   
21 apr. 2024 16:25 ZPB H&L Productions BJ2 - Jongens onder 17    -   
  17:00 Gemengd onder 15 - DBD CG1    -