Overige wedstrijden
seizoen 2023/2024

Uitslag Lange baan limiet
18-02-2024 Eindhoven

199806564 Michelle van Dijk 50 vl 37.42 tt
  50 vl 37.15 tt
  50 vl 34.05  
  100 vl 1:24.22 tt
  100 vl 1:21.93 tt
  150 vl 2:11.58 tt
  200 vl 3:02.94  
  400 wi 6:11.64  
200800263 Tijn Welten 50 vl 34.78 tt
  50 vl 35.32 tt
  100 vl 1:20.62 tt
  100 vl 1:21.92 tt
  150 vl 2:17.38 tt
  200 vl 3:09.24  
  50 vr 30.58 tt
  100 vr 1:03.49  
  400 wi 5:55.28  
200801006 Mila Hermans 50 vr 34.09 tt
  50 vr 33.14  
  50 vr 35.68 tt
  100 vr 1:10.95  
  100 vr 1:15.18 tt
  150 vr 1:55.38 tt
  200 vr 2:34.83  
200801508 Luna Jacobs 50 ss 52.86 tt
  50 ss 52.01  
  100 ss 1:51.97  
  50 vr 41.87 tt
  100 vr 1:25.74  
200901825 Hein Serrarens 50 vr 35.29 tt
  50 vr 33.70  
  50 vr 36.84 tt
  100 vr 1:15.22  
  100 vr 1:20.04 tt
  150 vr 2:04.96 tt
  200 vr 2:48.84  
200902669 Abe Kuiper 50 ru 34.58  
  50 ss 39.24  
  50 vl 33.37  
  50 vr 29.21  
200904382 Lisa Karel 50 ru 42.14  
  50 ru 45.37 tt
  100 ru 1:35.79  
  50 ss 51.00  
201000895 Thijn Runia 50 ss 37.85 tt
  50 ss 35.18  
  100 ss 1:22.85 tt
  150 ss 2:09.28 tt
  200 ss 2:54.44  
  50 vl 33.21 tt
  50 vl 33.92 tt
  100 vl 1:14.88 tt
  100 vl 1:15.80 tt
  150 vl 2:00.61 tt
  200 vl 2:43.82  
  400 wi 5:39.71  
201101788 Lieve Bakker 50 ss 48.84 tt
  50 ss 45.34  
  100 ss 1:42.59  
  50 vl 48.34  
  50 vr 38.44 tt
  100 vr 1:21.11  
201102625 Rens van der Velden 50 ru 54.03 tt
  100 ru 1:52.99  
  50 ss 57.03 tt
  100 ss 2:02.15  
  50 vl 1:05.45 tt
  50 vr 43.63 tt
  100 vr 1:38.77  
201102856 Frieda Kuiper 50 ru 51.40  
  50 ss 45.97  
  50 ss 48.10 tt
  100 ss 1:42.50 * 50m tijd
  50 vr 42.93  
  50 vr 44.99 tt
  100 vr 1:38.90  
201103608 Beau Smits 50 ru 45.99 tt
  100 ru 1:34.03  
  50 ss 48.53 tt
  100 ss 1:44.69  
  50 vr 38.00 tt
  100 vr 1:23.60  

Uitslag brabantse kampioenschappen deel 2
Eindhoven 20-21 januari 2024

199806564 Michelle van Dijk 50 vl 34.82 tt
  50 vr 32.44 tt
  50 vr 30.60 tt
  100 vr 1:08.91 tt
  100 vr 1:03.92  
  150 vr 1:46.89 tt
  200 vr 2:25.62 tt
  250 vr 3:04.94 tt
  300 vr 3:44.11 tt
  350 vr 4:22.60 tt
  400 vr 5:00.13  
  200 wi 2:46.13  
200800263 Tijn Welten 50 vr 29.81 tt
  50 vr 27.19  
  100 vr 1:04.17 tt
  150 vr 1:39.23 tt
  200 vr 2:13.60  
  100 wi 1:11.36  
200902669 Abe Kuiper 50 ru 34.82 tt
  100 ru 1:12.76  
  50 ss 38.01 tt
  50 ss 36.93  
  100 ss 1:23.73 tt
  150 ss 2:12.23 tt
  200 ss 3:01.17  
  50 vr 31.05 tt
  50 vr 27.91  
  100 vr 1:07.60 tt
  150 vr 1:46.33 tt
  200 vr 2:21.07  
  100 wi 1:11.97  
201000895 Thijn Runia 50 ru 33.34 tt
  100 ru 1:08.15  
  50 ss 34.47  
  50 vl 31.89 tt
  50 vl 31.78 tt
  100 vl 1:07.50  
  100 vl 1:10.33 tt
  50 vr 28.87  
  50 vr 30.87 tt
  100 vr 1:06.22 tt
  150 vr 1:42.67 tt
  200 vr 2:14.73  
  100 wi 1:08.60  
  400 wi 5:15.41  
201101788 Lieve Bakker 50 ru 41.73  

Uitslag brabantse kampioenschappen deel
Tilbu

199806564 Michelle van Dijk 50 vl 35.52 tt
  100 vl 1:17.98  
  50 vr 30.30  
200800263 Tijn Welten 50 ru 33.49  
  50 vl 31.67  
  50 vr 31.81 tt
  50 vr 29.59 tt
  100 vr 1:07.44 tt
  100 vr 1:01.49  
  150 vr 1:43.89 tt
  200 vr 2:21.73 tt
  250 vr 2:59.77 tt
  300 vr 3:36.84 tt
  350 vr 4:13.91 tt
  400 vr 4:48.13  
201000895 Thijn Runia 50 ru 34.50 tt
  50 ru 31.71  
  100 ru 1:13.06 tt
  150 ru 1:51.59 tt
  200 ru 2:27.57  
  50 ss 36.87 tt
  100 ss 1:17.55  
  50 vl 31.64 tt
  50 vl 31.04  
  50 vr 33.01 tt
  50 vr 30.18 tt
  100 vr 1:02.28  
  100 vr 1:11.18 tt
  150 vr 1:49.75 tt
  200 vr 2:28.32 tt
  250 vr 3:07.21 tt
  300 vr 3:45.55 tt
  350 vr 4:24.70 tt
  400 vr 5:00.24  
  200 wi 2:27.27  
201101788 Lieve Bakker 50 ru 43.89 tt
  100 ru 1:29.04  
  50 vr 34.63  

Uitslag Nederlandse juniorenkampioenschappen korte baan
8-10 december 2023 Eindhoven

201000895 Thijn Runia 50 ru 34.61 tt
  50 ru 34.55 tt
  100 ru 1:14.61 tt
  100 ru 1:10.68  
  150 ru 1:52.23 tt
  200 ru 2:34.44  
  50 ss 36.32 tt
  50 ss 35.74 tt
  100 ss 1:17.06  
  100 ss 1:18.91 tt
  150 ss 2:03.54 tt
  200 ss 2:45.89  
  50 vl 33.26 tt
  50 vl 31.91 tt
  50 vl 31.30 tt
  100 vl 1:07.33  
  100 vl 1:13.31 tt
  50 vr 30.53 tt
  50 vr 33.19 tt
  50 vr 32.92 tt
  100 vr 1:11.14 tt
  100 vr 1:10.97 tt
  100 vr 1:03.14  
  150 vr 1:49.11 tt
  150 vr 1:50.35 tt
  200 vr 2:24.44  
  200 vr 2:27.74 tt
  250 vr 3:07.06 tt
  300 vr 3:45.71 tt
  350 vr 4:24.07 tt
  400 vr 5:00.27  
  200 wi 2:32.46  
  400 wi 5:27.58  

Uitslag dommeltrofee
22-10-2023 Boxtel

199806564 Michelle van Dijk 50 ru 36.61  
  50 ss 40.53  
  50 vl 32.74  
  50 vr 30.31  
200800263 Tijn Welten 50 ru 34.24  
  50 ss 41.01  
  50 vl 33.66  
  50 vr 28.20  
200801006 Mila Hermans 50 ru 42.79  
  50 ss 45.51  
  50 vl 39.58  
  50 vr 34.13  
  100 wi 1:27.10  
200901825 Hein Serrarens 50 ru 41.46  
  50 ss 46.11  
  50 vl 45.67  
  50 vr 35.15  
200904382 Lisa Karel 50 ru 46.01  
  50 ss 51.65  
  50 vl 51.05  
  50 vr 40.69  
201000329 Rins Welten 50 ru 40.43  
  50 ss 48.39  
  50 vl 40.98  
  50 vr 34.05  
201000895 Thijn Runia 50 ru 32.68  
  50 ss 36.50  
  50 vl 32.64  
  50 vr 29.97  
  100 wi 1:10.80  
201101788 Lieve Bakker 50 ru 41.71  
  50 ss 46.51  
  50 vl 44.21  
  50 vr 35.97  
201300930 Sophie Runia 50 ru 44.95  
  50 ss 50.80  
  50 vl 47.73  
  50 vr 41.06