Competitierooster
seizoen 2017/2018

Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
 
16 sep. 2017 21:15 De Dolfijn 1 - Heren 1 (ManMeer Cup I) 9  -  11
 
23 sep. 2017 15:20 PSV Waterpolo 4 - Heren 3 10  -  19
  16:00 Aegir CG1 - Gemengd onder 15 21  -  3
  18:00 Gorgo 4 - Heren 5 4  -  17
  19:25 Arethusa 1 - Dames 2 16  -  3
24 sep. 2017 16:00 Gemengd onder 11 - VZV Njord EG3 3  -  12
  17:00 Heren 1 - ZV Haerlem 1 12  -  15
 
30 sep. 2017 15:40 PSV Waterpolo DG1 - Gemengd onder 13 3  -  16
  19:15 Gemengd onder 15 - Spio CG1 2  -  11
  20:00 Heren 5 - Nautilus 1 26  -  1
  20:45 Dames 2 - De Treffers 1 1  -  11
1 okt. 2017 19:00 Heren 1 - LZ 1886 1 12  -  4
  20:00 Dames 1 - Polar Bears 3 4  -  14
  21:00 Heren 3 - De Vennen 2 10  -  7
 
7 okt. 2017 15:00 Waterproof CG1 - Gemengd onder 15 1  -  7
  17:15 Hellas-Glana 4 - Heren 4 12  -  6
  20:00 Nayade Classic 2 - Heren 5 2  -  14
8 okt. 2017 13:30 Gemengd onder 11 - Zeester-Meerval EG1 3  -  17
  14:10 Dames 1 - Schuurman BZC 1 4  -  11
  15:10 Gemengd onder 13 - Lutra DG1 7  -  9
  16:00 Heren 1 - Watervlo 1 16  -  9
  17:45 TRB-RES 1 - Dames 2 8  -  8
  19:15 De Rog 2 - Heren 3 6  -  11
 
15 okt. 2017 17:30 Heren 1 (ManMeer Cup I) - ZV Haerlem 1 12  -  14
 
28 okt. 2017 16:30 Hellas-Glana DG1 - Gemengd onder 13    -   
  19:15 Heren 3 - VZV Njord 3    -   
  20:15 Dames 1 - Zwemvereniging Utrecht 1    -   
  21:30 Heren 1 - De Linge/PCG (SG) 1    -   
29 okt. 2017 18:00 Gemengd onder 15 - DBD CG1    -   
  18:45 Heren 5 - SWNZ (SG) 2    -   
  19:30 Heren 4 - Hellas-Glana 3    -   
 
4 nov. 2017 15:45 ENC Arnhem (SG) 1 - Dames 1    -   
  18:00 Aegir 2 - Heren 5    -   
  18:15 Arethusa EG1 - Gemengd onder 11    -   
  19:00 ZPC De Zeeuwse Kust 1 - Heren 1    -   
  19:05 De Treffers 2 - Heren 3    -   
5 nov. 2017 16:00 Gemengd onder 13 - De Rog DG1    -   
  16:45 Gemengd onder 15 - AquAmigos CG1    -   
  17:30 Dames 2 - AquAmigos 1    -   
 
11 nov. 2017 17:15 Hellas-Glana 1 - Dames 2    -   
12 nov. 2017 14:00 Gemengd onder 11 - VZV Njord EG2    -   
  14:40 Gemengd onder 13 - Nuenen DG1    -   
  15:25 Heren 5 - TRB-RES 3    -   
  16:10 Heren 4 - Spio 2    -   
  17:10 Heren 1 - HZC de Robben 1    -   
  18:10 Dames 1 - NDD 1    -   
  19:10 Heren 3 - HZPC 2    -   
 
18 nov. 2017 15:45 Aegir EG1 - Gemengd onder 11    -   
  17:30 H.B.W. (SG) 1 - Dames 1    -   
  18:15 ZPC De Zeeuwse Kust 2 - Heren 3    -   
  18:30 HZPC DG1 - Gemengd onder 13    -   
  19:15 RZ 2 - Heren 4    -   
  19:30 Gorgo 3 - Heren 5    -   
19 nov. 2017 16:00 Dames 2 - Argo 1    -   
  17:15 Heren 1 - JAWS Amsterdam 1    -   
 
25 nov. 2017 16:30 Lutra DG1 - Gemengd onder 13    -   
  18:15 Oceanus 1 - Heren 1    -   
  18:15 De Dokkelaers CG1 - Gemengd onder 15    -   
  18:45 Lutra 1 - Dames 2    -   
  19:15 Heren 4 - ZON/S&S 1    -   
  20:00 Heren 5 - SBC2000 5    -   
26 nov. 2017 18:00 Gemengd onder 11 - Aegir EG2    -   
  18:40 Dames 1 - ZPC AMERSFOORT 1    -   
  19:40 Heren 3 - SBC2000 2    -   
 
2 dec. 2017 16:00 VZV Njord 2 - Dames 1    -   
 
9 dec. 2017 16:30 Hellas-Glana 2 - Heren 3    -   
10 dec. 2017 14:30 Gemengd onder 13 - PSV Waterpolo DG1    -   
  15:10 Gemengd onder 15 - Zeester-Meerval CG1    -   
  15:55 Dames 2 - PSV Waterpolo 3    -   
  17:10 Heren 1 - Wiekslag 1    -   
  18:10 Dames 1 - Het Y 2    -   
  18:25 De Rog 3 - Heren 4    -   
 
16 dec. 2017 16:30 Argo CG1 - Gemengd onder 15    -   
  17:30 De Warande 1 - Dames 2    -   
  20:45 BZ&PC 1 - Heren 1    -   
17 dec. 2017 15:30 PSV Waterpolo 2 - Dames 1    -   
  17:30 Heren 3 - De Warande 3    -   
  17:45 De Rog DG1 - Gemengd onder 13    -   
  18:15 Heren 4 - Mosa-Regio 1    -   
 
13 jan. 2018 17:45 DBD CG1 - Gemengd onder 15    -   
 
20 jan. 2018 16:00 AquAmigos EG1 - Gemengd onder 11    -   
  19:00 HZPC DG1 - Gemengd onder 13    -   
21 jan. 2018 15:00 Gemengd onder 15 - Hellas-Glana CG1    -   
  15:45 Dames 2 - Nayade 1    -   
  17:00 Heren 1 - De Warande 1    -   
  18:00 Dames 1 - De Rijn 1    -   
 
27 jan. 2018 15:15 VZV Njord EG3 - Gemengd onder 11    -   
  19:15 Gemengd onder 15 - Aegir CG1    -   
  20:00 Heren 3 - PSV Waterpolo 4    -   
  20:35 ZV Haerlem 1 - Heren 1    -   
28 jan. 2018 17:15 Dames 1 - VZV Njord 2    -   
  18:15 Heren 5 - Gorgo 4    -   
  19:00 Dames 2 - Arethusa 1    -   
 
3 feb. 2018 16:45 Spio CG1 - Gemengd onder 15    -   
  17:55 LZ 1886 1 - Heren 1    -   
  18:00 Polar Bears 3 - Dames 1    -   
  18:45 Nautilus 1 - Heren 5    -   
  19:20 De Vennen 2 - Heren 3    -   
  21:00 De Treffers 1 - Dames 2    -   
4 feb. 2018 17:00 Gemengd onder 13 - PSV Waterpolo DG1    -   
 
17 feb. 2018 16:30 Lutra DG1 - Gemengd onder 13    -   
  18:15 Watervlo 1 - Heren 1    -   
  18:20 Schuurman BZC 1 - Dames 1    -   
  18:30 Zeester-Meerval EG1 - Gemengd onder 11    -   
18 feb. 2018 14:00 Gemengd onder 15 - Waterproof CG1    -   
  14:45 Heren 4 - Hellas-Glana 4    -   
  15:30 Heren 5 - Nayade Classic 2    -   
  16:15 Dames 2 - TRB-RES 1    -   
  17:15 Heren 3 - De Rog 2    -   
 
24 feb. 2018 14:15 De Linge/PCG (SG) 1 - Heren 1    -   
  16:45 VZV Njord 3 - Heren 3    -   
  17:15 Hellas-Glana 3 - Heren 4    -   
  19:00 SWNZ (SG) 2 - Heren 5    -   
  19:30 Zwemvereniging Utrecht 1 - Dames 1    -   
25 feb. 2018 16:30 Gemengd onder 13 - Hellas-Glana DG1    -   
 
3 mrt. 2018 19:15 Heren 3 - De Treffers 2    -   
  20:15 Heren 5 - Aegir 2    -   
  20:20 AquAmigos CG1 - Gemengd onder 15    -   
  21:05 AquAmigos 1 - Dames 2    -   
4 mrt. 2018 17:00 Gemengd onder 11 - Arethusa EG1    -   
  17:45 De Rog DG1 - Gemengd onder 13    -   
  17:55 Heren 1 - ZPC De Zeeuwse Kust 1    -   
  18:55 Dames 1 - ENC Arnhem (SG) 1    -   
 
10 mrt. 2018 15:15 VZV Njord EG2 - Gemengd onder 11    -   
  19:00 HZC de Robben 1 - Heren 1    -   
  19:00 Spio 2 - Heren 4    -   
  19:15 Gemengd onder 13 - Nuenen DG1    -   
  20:00 Dames 2 - Hellas-Glana 1    -   
  21:30 HZPC 2 - Heren 3    -   
11 mrt. 2018 17:45 TRB-RES 3 - Heren 5    -   
  20:15 NDD 1 - Dames 1    -   
 
17 mrt. 2018 19:15 Heren 5 - Gorgo 3    -   
  20:00 Heren 4 - RZ 2    -   
  20:15 Argo 1 - Dames 2    -   
  20:45 Heren 3 - ZPC De Zeeuwse Kust 2    -   
18 mrt. 2018 15:45 JAWS Amsterdam 1 - Heren 1    -   
  17:00 Gemengd onder 11 - Aegir EG1    -   
  17:40 Gemengd onder 13 - HZPC DG1    -   
  18:25 Dames 1 - H.B.W. (SG) 1    -   
 
24 mrt. 2018 15:00 Aegir EG2 - Gemengd onder 11    -   
  15:45 SBC2000 5 - Heren 5    -   
  18:30 ZPC AMERSFOORT 1 - Dames 1    -   
  18:45 ZON/S&S 1 - Heren 4    -   
  19:15 SBC2000 2 - Heren 3    -   
  19:15 Gemengd onder 13 - Hellas-Glana DG1    -   
  20:00 Gemengd onder 15 - De Dokkelaers CG1    -   
25 mrt. 2018 18:00 Heren 1 - Oceanus 1    -   
  19:00 Dames 2 - Lutra 1    -   
 
7 apr. 2018 16:00 PSV Waterpolo 3 - Dames 2    -   
  18:15 Het Y 2 - Dames 1    -   
  18:30 Zeester-Meerval CG1 - Gemengd onder 15    -   
  20:25 Wiekslag 1 - Heren 1    -   
8 apr. 2018 17:00 Heren 3 - Hellas-Glana 2    -   
  18:00 Heren 4 - De Rog 3    -   
 
14 apr. 2018 16:50 De Warande 3 - Heren 3    -   
  19:00 Mosa-Regio 1 - Heren 4    -   
  19:25 Nuenen DG1 - Gemengd onder 13    -   
15 apr. 2018 15:00 Gemengd onder 15 - Argo CG1    -   
  15:45 Dames 2 - De Warande 1    -   
  17:00 Heren 1 - BZ&PC 1    -   
  18:00 Dames 1 - PSV Waterpolo 2    -   
 
21 apr. 2018 16:30 Hellas-Glana CG1 - Gemengd onder 15    -   
  16:45 Nayade 1 - Dames 2    -   
21 apr. 2018 18:20 De Warande 1 - Heren 1    -   
  20:25 De Rijn 1 - Dames 1    -   
22 apr. 2018 16:30 Gemengd onder 11 - AquAmigos EG1    -