Informatie Waterpolo

Teams

De waterpolo-afdeling van de Deurnese Zwemvereniging Triton '62 bestaat tijdens seizoen 2021/2022 uit de volgende teams:

  • Heren 1
  • 2de klasse Bond
  • Heren 2
  • 1ste klasse Regio Zuid
  • Heren 3
  • 2de klasse Regio Zuid
  • Dames
  • 2de klasse Regio Zuid
  • Jongens onder 17 jaar
  • Regio Zuid
  • Gemengd onder 15 jaar
  • Regio Zuid
  • Gemengd onder 13 jaar
  • Regio Zuid
  • Minipolo
  •  

    Trainingen

    De meeste teams kunnen twee keer in de week trainen:

    Maandag 19.00u - 19.45u Conditietraining (< 11 op uitnodiging) Wim van Lierop, Roeland Sonnemans, Rianne van der Heijden, Ben van Lieshout
      19.45u - 20.30u Heren Selectie, Jongens < 17 + genodigden Ben van Lieshout, Roeland Sonnemans, Nydia van der Geest
    Woensdag  18.00u - 19.00u Minipolo, Gemengd < 13 & < 15 Martijn Hoeben, Arnoud Arts, Luke van der Heijden, Wim van Lierop
      20:30u - 22.00u Heren Selectie Ben van Lieshout
    Vrijdag 21.00u - 22.00u Dames
    Heren 3
    Wim van Lierop
    Gerold Kivits
      22.00u - 23.30u Heren Selectie Ben van Lieshout
    Zaterdag 10.30u - 11.30u Minipolo, Gemengd < 13 & < 15 Arnoud Arts, Lennard Arts, Lieke van Limbeek, Wim van Lierop
      12.00u - 13.00u Jongens onder 17 in Helmond

    Tenzij anders vermeld, vinden alle trainingen allemaal plaats in het diepe bad van Laco sportcentrum Deurne.

    Waterpolocommissie

    Voorlichting & Verbinding (Commissies & Bestuur) Loed Jacobs
    Jeugd Trainers & Coaches (<18), Opleiding Linda Janssen-Hendrix
    Senioren Trainers & Coaches, Opleiding Bram Wisse
    Scheidsrechters & Officials Roeland Sonnemans
    Wedstrijd- & Competitiezaken Nydia van der Geest
    Algemene zaken Linda Janssen-Hendrix & Loed Jacobs
    Financiën, Communicatie, Organisatie (WPC) Frank van den Heuvel
    Facilitair & Materialen Rens Crooijmans

    Voor vragen, suggesties, opmerkingen, e.d. met betrekking tot het waterpolo bij DZT '62 kan altijd contact opgenomen worden met de Waterpolocommissie.

    Programma/uitslagen

    18 september 2021

    De Dokkelaers 1 - Heren 3
    18 - 2
    De Treffers 1 - Heren 1 (ManMeer Cup I)
    11 - 6

    19 september 2021

    Gemengd onder 13 - De Treffers DG1
    14 - 0
    Gemengd onder 15 - Waterproof CG1
    24 - 2
    Dames 1 - Lutra 2
    2 - 6
    Heren 2 - De Schelde 1
    4 - 14

    25 september 2021

    16:00u VZV Njord DG1 - Gemengd onder 13
    17:00u Thalassa 1 - Heren 2
    17:15u Waterproof 1 - Dames 1
    20:05u Zeester-Meerval 1 - Heren 1 (ManMeer Cup I)

    26 september 2021

    17:00u Gemengd onder 15 - Arethusa CG1
    17:45u Jongens onder 17 - Arethusa BJ1
    18:30u Heren 3 - BZ&PC (Boxmeer) 1