Minioren/Swimkick

Minioren/Swimkick wedstrijden
seizoen 2018/2019

Uitslag swimkick/minioren deel 3
12-05-2019 te Deurne

200700353 Tijn Damen 50 vl 55.80 tt
  100 vl 1:57.87  
  50 vr 48.99 tt
  100 vr 1:41.55 tt
  200 vr 3:32.99 tt
  400 vr 7:01.04  
200800261 Wout Serrarens 50 ru 44.56 st.zw
  50 vl 50.79 tt
  50 vr 34.91  
  200 wi 3:18.56  
200800592 Fara Proenings 50 vl 52.86 tt
  100 vl 1:52.46  
  50 vr 39.98 tt
  100 vr 1:23.95  
200801006 Mila Hermans 50 vl 55.25 tt
  100 vl 2:08.03  
  50 vr 41.42 tt
  100 vr 1:27.94  
200801043 Willem Bouwmans 50 vl 47.20 tt
  50 vr 34.93  
  200 wi 3:19.64  
200801508 Luna Jacobs 50 ss 58.66  
  50 vr 49.14  
200802452 Alicia Mertens 50 vl 1:04.40 tt
  100 vl 2:18.65  
  50 vr 43.39 tt
  100 vr 1:31.26  
200901665 Rik Hoppenbrouwers 50 ss 58.03 tt
  100 ss 2:01.82  
  50 vl 1:00.34  
200901825 Hein Serrarens 50 ru 56.45 st.zw
  50 ss 1:06.50 SA. Meerde
  50 vr 59.26  
200902186 Stefania Knutsen 50 vl 53.54 tt
  50 vr 44.32  
  200 wi 4:00.02  
201000329 Rins Welten 50 ss 55.81  
  50 vr 41.55 AA. Gestar
201000345 Len Proenings 25 ss 27.96  
  25 vr 24.39  
201000450 Yanna Damen 50 ss 1:00.20  
  50 vr 53.15  
201000895 Thijn Runia 50 ss 57.28 tt
  100 ss 1:58.89  
  50 vl 53.48  
201200173 Jaro Hermans 25 ss 29.12  
  25 vr 24.57  
201200175 Loek Proenings 25 ss 31.04  
  25 vr 26.49  
200800261 Wout Serrarens 4x50 wi 2:56.04  
200801006 Mila Hermans        
200801043 Willem Bouwmans        
200800592 Fara Proenings        
200901825 Hein Serrarens 4x50 wi 3:31.51  
200902186 Stefania Knutsen        
200901665 Rik Hoppenbrouwers        
200802452 Alicia Mertens        

Uitslag arena juniorcup
13-04-2019 te Eindhoven

200502508 Veerle van Hugten 50 vr 32.58 tt
  50 vr 34.66 tt
  50 vr 31.27  
  100 vr 1:08.32  
  100 vr 1:13.17 tt
  150 vr 1:53.07 tt
  200 vr 2:29.64  

Uitslag junioren senioren circuit
17-03-2019 te Eindhoven

199806564 Michelle van Dijk 100 vl 1:19.53 tt
  100 vl 1:22.49  
  200 vl 2:55.23  
  100 vr 1:06.46  
200502508 Veerle van Hugten 50 ss 43.34  
  100 vl 1:35.51 tt
  100 vl 1:31.86  
  200 vl 3:24.49  

Uitslag speedo jaargangfinale
10-03-2019 Leiden

200800261 Wout Serrarens 50 vr 35.89 tt
  100 vr 1:15.92  

Uitslag minioren junioren circuit deel 3
17-02-2019 te Deurne

200502229 Tom Bouwmans 50 ru 38.99  
  50 vl 39.03 tt
  100 vl 1:23.30  
  50 vr 32.67  
200502508 Veerle van Hugten 50 ru 40.40  
  50 vl 38.57 tt
  100 vl 1:26.76  
  50 vr 31.74  
200601711 Rik Fransen 50 ru 46.89  
  50 vl 53.91 tt
  100 vl 1:53.40  
  50 vr 36.50  
200602588 Karlijn van Hugten 50 ru 45.13  
  50 vl 50.42 tt
  100 vl 1:34.02  
200602970 Anne Roodt 50 ru 46.04  
  50 vl 53.13 tt
  100 vl 1:56.40  
  50 vr 41.63  
200703112 Sanne Hoppenbrouwers 50 ru 44.97  
  50 vr 44.41  
  50 vr 39.51 st.zw
200703998 Vivian Bouten 50 ru 52.47  
  50 vr 43.44  
200800261 Wout Serrarens 50 ru 46.69 tt
  100 ru 1:33.59  
  50 vr 35.15 tt
  100 vr 1:14.88  
200800592 Fara Proenings 50 ru 46.69 tt
  100 ru 1:35.45  
  50 vr 48.72 tt
  100 vr 1:40.22 tt
  200 vr 3:25.35 tt
  400 vr 6:48.38  
200801006 Mila Hermans 50 ru 55.77 tt
  100 ru 1:53.15  
  50 vr 43.03 tt
  100 vr 1:35.20 tt
  200 vr 3:33.33 tt
  400 vr 6:54.11  
200801043 Willem Bouwmans 50 vr 40.20 tt
  100 vr 1:22.86  
200802452 Alicia Mertens 50 vr 49.98 tt
  100 vr 1:47.30 tt
  200 vr 3:42.39 tt
  400 vr 7:25.15  
200901665 Rik Hoppenbrouwers 50 vr 46.38 tt
  100 vr 1:41.82  
200902186 Stefania Knutsen 50 ru 52.72 tt
  100 ru 1:51.72  
  50 vr 47.48 tt
  100 vr 1:46.73  
201000895 Thijn Runia 50 vr 47.49 tt
  100 vr 1:39.23  
  100 wi 1:52.11  
200703112 Sanne Hoppenbrouwers 4x50 vr 2:27.84  
200602970 Anne Roodt        
200602588 Karlijn van Hugten        
200502508 Veerle van Hugten        

Uitslag swimkick minioren deel 2
27 januari 2019 te Helmond

200700353 Tijn Damen 50 ss 54.85 tt
  100 ss 1:56.08  
  50 vr 46.91 tt
  100 vr 1:41.40  
200700809 Jasper van Calis 50 ss 51.55 tt
  100 ss 1:51.10  
  50 vr 38.11 st.zw
  50 vr 41.39 tt
  100 vr 1:24.86  
200800261 Wout Serrarens 50 ss 51.29 tt
  100 ss 1:47.19  
  50 vl 46.95  
200801006 Mila Hermans 50 ss 53.89 tt
  100 ss 1:53.45  
200801043 Willem Bouwmans 50 vl 46.02  
200801508 Luna Jacobs 50 ru 51.94  
  50 ss 1:04.74  
200901665 Rik Hoppenbrouwers 50 ru 54.18 tt
  100 ru 1:52.38  
  50 vr 44.22  
200901825 Hein Serrarens 25 ru 25.97  
  25 ss 28.30  
200902186 Stefania Knutsen 50 ss 54.12 tt
  100 ss 1:55.71  
  50 vl 57.83  
201000329 Rins Welten 50 ru 51.71  
  50 ss 59.65 AA
201000345 Len Proenings 25 ru 27.36  
  25 ss 29.41  
201000450 Yanna Damen 50 ru 56.49  
  50 ss 1:01.48  
201000895 Thijn Runia 50 ru 46.96  
  50 ss 54.95  
201001172 Lizzy Meulendijks 25 ru 27.87  
200700809 Jasper van Calis 4x50 vr 2:59.70  
200700353 Tijn Damen        
200902186 Stefania Knutsen        
200801508 Luna Jacobs        
200800261 Wout Serrarens 4x50 vr 2:33.36  
200801043 Willem Bouwmans        
200801006 Mila Hermans        
200800592 Fara Proenings        
201000450 Yanna Damen 4x25 wi 1:55.18  
201001172 Lizzy Meulendijks        
201000895 Thijn Runia        
201000345 Len Proenings        

Uitslag minioren/junioren
9-12-2018 Oss

200502229 Tom Bouwmans 50 ss 42.57 tt
  100 ss 1:29.64  
  50 vl 35.56  
  100 wi 1:19.85  
200502508 Veerle van Hugten 50 ss 43.83 tt
  100 ss 1:32.02  
  50 vl 37.86  
  100 wi 1:19.90  
200602588 Karlijn van Hugten 50 ss 49.64 tt
  100 ss 1:47.81  
  50 vl 49.06  
  100 wi 1:39.34  
200602970 Anne Roodt 50 ss 56.27 tt
  100 ss 1:57.61  
  50 vl 51.32  
  100 wi 1:47.70  
200703112 Sanne Hoppenbrouwers 50 ss 53.63 tt
  100 ss 1:54.82  
  50 vl 48.58  
  100 wi 1:44.39  
200800261 Wout Serrarens 50 vl 49.84 tt
  50 vr 34.60  
  200 wi 3:20.05  
200800592 Fara Proenings 50 vl 57.07 tt
  100 vl 1:55.75  
200801006 Mila Hermans 50 vl 1:01.14 tt
  100 vl 2:24.74  
  50 vr 45.57 tt
  100 vr 1:37.39 *50m
200801043 Willem Bouwmans 50 vl 50.76 tt
  50 vr 38.04  
  200 wi 3:39.00  
200901665 Rik Hoppenbrouwers 50 ss 59.45 tt
  100 ss 2:05.03  
  50 vl 1:04.47  
200902186 Stefania Knutsen 50 vl 1:05.46 tt
  50 vr 44.11  
  200 wi 4:15.59 *100m

Uitslag swimkick minioren deel 1
28-10-2018 te Nuenen

200700353 Tijn Damen 50 ru 51.76 tt
  100 ru 1:47.04  
200700809 Jasper van Calis 50 ru 47.16 tt
  100 ru 1:39.26  
  50 vl 58.67 tt
  50 vr 38.01 st.zw
  200 wi 3:38.91  
200700995 Koen van Tetrode 50 ru 50.82 tt
  100 ru 1:41.22  
  50 vl 1:00.14 tt
  50 vr 41.67 st.zw
  200 wi 3:45.58  
200800261 Wout Serrarens 50 ru 49.13 tt
  100 ru 1:39.04  
  50 vr 37.57 tt
  100 vr 1:18.89  
200800592 Fara Proenings 50 ru 50.04 tt
  100 ru 1:41.77  
200801006 Mila Hermans 50 ru 1:02.19 tt
  100 ru 2:01.65  
  50 vl 1:00.43 tt
  200 wi 4:02.81  
200801508 Luna Jacobs 50 ru 1:03.46 tt
  100 ru 2:11.48  
200802452 Alicia Mertens 50 ru 57.26 tt
  100 ru 2:03.98  
200901665 Rik Hoppenbrouwers 50 ru 54.33  
  50 vr 45.23  
200901825 Hein Serrarens 25 ru 28.34  
  25 vr 29.43  
200902186 Stefania Knutsen 50 vr 48.78 tt
  100 vr 1:47.49  
201000329 Rins Welten 50 ru 56.03  
  50 vr 52.40  
201000345 Len Proenings 25 ru 28.53  
  25 vr 25.22  
201000450 Yanna Damen 50 ru 1:01.04  
  50 vr 52.53  
201000895 Thijn Runia 50 ru 52.59  
  50 vr 51.25  
201001172 Lizzy Meulendijks 25 ru 25.94 Het eindpu
  25 vr 22.39  
200700809 Jasper van Calis 4x50 vr 2:39.09  
200801006 Mila Hermans        
200800592 Fara Proenings        
200800261 Wout Serrarens        
200700995 Koen van Tetrode 4x50 vr 3:05.58  
200700353 Tijn Damen        
200902186 Stefania Knutsen        
200802452 Alicia Mertens        
201000895 Thijn Runia 4x25 vr 1:38.81  
201000329 Rins Welten        
201000345 Len Proenings        
201000450 Yanna Damen        

Uitslag minioren junioren
Uden 23 september 2018

200502229 Tom Bouwmans 50 ru 40.57 tt
  100 ru 1:25.74  
  50 ss 42.23  
  50 vr 35.63 tt
  100 vr 1:16.36  
200602790 Sarah Berends 50 ru 50.09 tt
  100 ru 1:47.13  
  50 ss 50.31  
  50 vr 43.26 tt
  100 vr 1:33.64  
200602970 Anne Roodt 50 ru 53.50 tt
  100 ru 1:47.45  
  50 ss 54.04  
  50 vr 46.63 tt
  100 vr 1:37.39  
200703112 Sanne Hoppenbrouwers 50 ru 53.93 tt
  100 ru 1:51.99  
  50 ss 56.50  
  50 vr 44.71 tt
  100 vr 1:41.76  
200800592 Fara Proenings 50 ss 53.85 tt
  100 ss 1:51.40  
  50 vl 52.97 tt
  200 wi 3:38.38  
200801006 Mila Hermans 50 vl 1:02.43 tt
  200 wi 4:03.41  
200802452 Alicia Mertens 50 ss 54.75 tt
  100 ss 1:56.75  
  50 vl 1:09.59 tt
  200 wi 4:31.32  
200902186 Stefania Knutsen 50 ss 59.69 tt
  100 ss 2:02.12  
  50 vl 59.81