Uitslagen Competitiewedstrijden
seizoen 2015/2016

Uitslag Verenigingscompetitie deel 5
17 april 2016 in Deurne

199107477 Daan van Brussel 50 vl 30.76 tt
  50 vr 26.85  
  200 wi 2:26.55  
199207331 Devon van Bree 50 vl 31.68 tt
  50 vr 27.80  
  200 wi 2:37.06  
199400818 Milena van Schijndel 50 vl 36.86 tt
  50 vr 33.75  
  200 wi 2:57.80  
199500400 Vanessa van Schijndel 50 vl 37.06 tt
  50 vr 33.39  
  200 wi 3:00.74  
199802025 Jelle Post 50 ru 34.46  
  50 vr 29.72 tt
  100 vr 1:02.02  
199804141 Luca van de Coevering 50 ru 32.52  
  50 vr 27.88 tt
  100 vr 58.39  
199806564 Michelle van Dijk 50 ru 37.09  
  50 vr 31.94 tt
  100 vr 1:06.48  
199904777 Arnoud Arts 50 ru 35.77  
  50 vr 31.04 tt
  100 vr 1:04.33  
200002373 Dirk Kerkers 50 ru 34.08 st.zw
  50 ru 35.76 tt
  100 ru 1:14.13  
  100 wi 1:12.94  
200004855 Lennard Arts 50 ru 35.88 tt
  100 ru 1:13.38  
  100 wi 1:15.13  
200005840 Elza Aldenzee 100 wi 1:18.46  
200102575 Gerwin van den Heuvel 50 ru 36.60 tt
  100 ru 1:14.32  
  100 wi 1:17.79  
200104575 Willem Nelemans 50 ru 35.76 st.zw
  50 ru 38.56 tt
  100 ru 1:19.76  
  100 wi 1:20.78  
200105256 Anne Schrama 50 ru 41.37 tt
  100 ru 1:24.18  
  100 wi 1:22.21  
200106032 Celine Ha 50 ru 39.29 tt
  100 ru 1:21.34  
  100 wi 1:22.81  
200204498 Roobin Arts 50 ss 47.13  
  50 vr 36.61 tt
  100 vr 1:12.61  
200304301 Max van der Schaaf 50 ss 52.50  
  50 vr 43.11 tt
  50 vr 39.19 st.zw
  100 vr 1:28.94  
200305000 Kayley Mc Ateer 50 ss 41.99  
  50 vr 35.10 tt
  100 vr 1:11.11  
200401386 Lise Berends 50 vl 48.21  
  50 vr 40.44  
200401388 Emma Damen 50 vl 51.92  
  50 vr 44.59  
200502229 Tom Bouwmans 50 vl 47.56  
  50 vr 43.53  
200502508 Veerle van Hugten 50 vl 48.86  
  50 vr 36.50  
200502725 Phi Verbiest 50 vl 48.02  
  50 vr 36.27  
200601462 Famke Nouwen 50 vl 1:02.62  
  50 vr 50.11  
200601628 Mirthe Smits 50 vl 1:09.11  
  50 vr 57.07  
200601711 Rik Fransen 50 vl 1:13.76  
  50 vr 53.98  
200602588 Karlijn van Hugten 50 vl 1:04.59  
  50 vr 53.51  
200602970 Anne Roodt 50 vl 1:07.46  
  50 vr 59.00  
200700353 Tijn Damen 25 ss 29.34  
  100 wi 2:08.79  
200700807 Tigo Hullegie 25 ss 26.55  
  100 wi 1:57.40  
200800418 Jedi Hullegie 25 ss 28.70  
  100 wi 2:07.08  
200800592 Fara Proenings 25 ss 27.96  
200800594 Silke Smits 25 ss 28.28  
  100 wi 2:31.30  
200002373 Dirk Kerkers 4x50 wi 2:06.91  
199904777 Arnoud Arts        
199802025 Jelle Post        
199804141 Luca van de Coevering        
200104575 Willem Nelemans 4x50 wi 2:28.54  
200102575 Gerwin van den Heuvel        
200004855 Lennard Arts        
200304301 Max van der Schaaf        
200304301 Max van der Schaaf 8x50 vr 4:08.19  
200305000 Kayley Mc Ateer        
200002373 Dirk Kerkers        
200106032 Celine Ha        
199804141 Luca van de Coevering        
199806564 Michelle van Dijk        
199107477 Daan van Brussel        
200105256 Anne Schrama        
200700353 Tijn Damen 4x25 ss 1:50.98  
200601462 Famke Nouwen        
200700807 Tigo Hullegie        
200601628 Mirthe Smits        

Uitslag verenigingscompetitie deel 4
6 maart 2016 in Venray

199103576 Yvon de Wit 50 ru 35.93  
  50 vl 36.05 tt
  100 vl 1:17.72  
199107477 Daan van Brussel 50 ru 33.16  
199207331 Devon van Bree 50 ru 31.93  
199400818 Milena van Schijndel 50 ru 40.19  
  50 vl 38.26 tt
  100 vl 1:23.75  
199500400 Vanessa van Schijndel 50 ru 39.12  
  50 vl 37.67 tt
  100 vl 1:25.93  
199802025 Jelle Post 100 wi 1:10.04  
199804141 Luca van de Coevering 50 ss 34.68 tt
  100 ss 1:15.28  
  100 wi 1:07.64  
199806564 Michelle van Dijk 50 ss 46.02 tt
  100 ss 1:36.84  
  100 wi 1:20.36  
199904777 Arnoud Arts 100 wi 1:14.11  
200002373 Dirk Kerkers 50 ss 37.73  
  50 vr 31.96 tt
  100 vr 1:07.56 tt
  200 vr 2:21.58  
200004855 Lennard Arts 50 ss 39.33  
  50 vr 31.28 tt
  100 vr 1:05.80 tt
  200 vr 2:21.07  
200102575 Gerwin van den Heuvel 50 ss 40.26  
  50 vr 36.76 tt
  100 vr 1:16.98 tt
  200 vr 2:34.79  
200105256 Anne Schrama 50 ss 43.39  
  50 vr 35.67 tt
  100 vr 1:15.57 tt
  200 vr 2:33.94  
200106032 Celine Ha 50 ru 38.41 st.zw/tt
  100 ru 1:20.49 st.zw
  50 ss 46.62 tt
  100 ss 1:36.81  
  100 wi 1:23.65  
200204498 Roobin Arts 50 ru 37.82  
200205482 Silvie Manders 50 ru 43.34  
  100 wi 1:33.47  
200205848 Lysanne Thielen 50 ru 37.55  
  50 ru 37.18 st.zw
  100 wi 1:22.35  
200304301 Max van der Schaaf 50 ru 45.16  
  100 wi 1:42.16  
200305000 Kayley Mc Ateer 50 ss 43.02  
  50 vr 36.85 tt
  100 vr 1:16.46 tt
  200 vr 2:35.35  
200401386 Lise Berends 50 ss 52.22 tt
  100 ss 1:49.75  
  50 vr 43.29 tt
  100 vr 1:30.78  
200401388 Emma Damen 50 ss 52.28 tt
  100 ss 1:49.92  
  50 vr 50.59 tt
  100 vr 1:46.90  
200502229 Tom Bouwmans 50 ss 53.08 tt
  100 ss 1:47.82  
  50 vr 45.78 tt
  100 vr 1:34.48  
200502508 Veerle van Hugten 50 ss 55.14 tt
  100 ss 1:56.72  
  50 vr 41.11 tt
  100 vr 1:26.07  
200502725 Phi Verbiest 50 ss 52.77 tt
  100 ss 1:48.87  
  50 vr 39.01 tt
  100 vr 1:22.40  
200601462 Famke Nouwen 25 ss 26.65  
  50 vr 48.76  
200601711 Rik Fransen 25 ss 29.99  
  50 vr 1:01.72  
200700353 Tijn Damen 25 ss 28.09  
  50 vr 58.61  
200700807 Tigo Hullegie 25 ss 27.33  
  50 vr 50.58  
200800418 Jedi Hullegie 25 ss 29.14  
  50 vr 49.02  
200106032 Celine Ha 4x100 wi 5:17.05  
199103576 Yvon de Wit        
200305000 Kayley Mc Ateer        
199806564 Michelle van Dijk        
200205848 Lysanne Thielen 4x50 wi 2:33.01  
200205482 Silvie Manders        
200305000 Kayley Mc Ateer        
200204498 Roobin Arts        

Uitslag verenigingscompetitie deel 3
17 januari 2016 in Sint-Oedenrode

198402169 Ruud Stoffels 50 ss 38.38 tt
  100 ss 1:21.72  
  50 vr 29.47 tt
  100 vr 1:02.76  
199107477 Daan van Brussel 50 ss 36.54 tt
  100 ss 1:16.23  
  50 vr 28.54 tt
  100 vr 58.71  
199207331 Devon van Bree 50 ru 33.04 st.zw/tt
  100 ru 1:08.79 st.zw
  50 ss 37.48 tt
  100 ss 1:17.16  
  50 vr 30.29 tt
  100 vr 1:03.32  
199400818 Milena van Schijndel 50 ss 45.32 tt
  100 ss 1:36.89  
  50 vr 35.41 tt
  100 vr 1:14.80  
199500400 Vanessa van Schijndel 50 ss 46.22 tt
  100 ss 1:38.88  
  50 vr 35.71 tt
  100 vr 1:14.80  
199802025 Jelle Post 50 ru 35.81 tt
  100 ru 1:13.87  
  50 vr 28.24  
199804141 Luca van de Coevering 50 ru 34.50 tt
  100 ru 1:09.70  
  50 vr 26.89  
199806564 Michelle van Dijk 50 ru 39.40 tt
  100 ru 1:20.17  
  50 vr 31.94  
199904777 Arnoud Arts 50 ru 39.41 tt
  100 ru 1:20.50  
  50 vr 28.25  
200002373 Dirk Kerkers 50 ru 33.74  
  100 wi 1:13.36  
200004855 Lennard Arts 50 ru 34.44  
200102575 Gerwin van den Heuvel 50 ru 36.33  
  100 wi 1:21.69  
200104575 Willem Nelemans 50 ru 37.05  
  100 wi 1:23.70  
200105256 Anne Schrama 50 ru 39.81  
  50 vr 34.29 st.zw/tt
  100 vr 1:11.64 st.zw
  100 wi 1:24.75  
200106032 Celine Ha 50 ru 37.90 st.zw
  50 ru 37.42  
  100 wi 1:24.89  
200204498 Roobin Arts 50 vl 46.48  
  50 vr 35.21  
200205482 Silvie Manders 50 vl 47.51  
  50 vr 38.59  
200304301 Max van der Schaaf 50 vl 53.62  
  50 vr 40.07  
200305000 Kayley Mc Ateer 50 vl 37.87  
  50 vr 31.84  
200401386 Lise Berends 50 ru 48.58 tt
  100 ru 1:41.33  
  50 ss 48.67  
200401388 Emma Damen 50 ru 56.65 tt
  100 ru 1:58.07  
  50 ss 51.56  
200502229 Tom Bouwmans 50 ru 55.35 tt
  100 ru 1:54.10  
  50 ss 52.25  
200502508 Veerle van Hugten 50 ru 51.39 tt
  100 ru 1:45.41  
  50 ss 51.13  
200502725 Phi Verbiest 50 ru 46.91 tt
  100 ru 1:40.69  
  50 ss 48.49  
200601462 Famke Nouwen 50 ru 1:00.60  
  25 vl 26.38  
200602588 Karlijn van Hugten 50 ru 55.78  
  25 vl 29.88  
200602790 Sarah Berends 50 ru 1:03.03  
  25 vl 27.14  
200700353 Tijn Damen 25 vl 29.57  
200700807 Tigo Hullegie 50 ru 58.52  
  25 vl 27.92  
200800418 Jedi Hullegie 50 ru 58.28  
  25 vl 30.80  
200800594 Silke Smits 50 ru 1:07.80  
  25 vl 39.35  
199207331 Devon van Bree 4x100 wi 4:29.60  
199107477 Daan van Brussel        
199802025 Jelle Post        
199804141 Luca van de Coevering        
200105256 Anne Schrama 4x100 vr 4:44.07  
200305000 Kayley Mc Ateer        
200204498 Roobin Arts        
199806564 Michelle van Dijk        
200106032 Celine Ha 4x50 wi 2:33.36  
200105256 Anne Schrama        
200305000 Kayley Mc Ateer        
200204498 Roobin Arts        
200502229 Tom Bouwmans 4x25 ss 1:35.89  
200502508 Veerle van Hugten        
200502725 Phi Verbiest        
200401388 Emma Damen        

Uitslag verenigingscompetitie deel 2
15 november 2015 in Cuijk

199107477 Daan van Brussel 50 ru 35.89 tt
  100 ru 1:12.08  
  50 vr 30.50 tt
  50 vr 27.80 st.zw/tt
  100 vr 57.37 st.zw
  100 vr 1:03.48 tt
  200 vr 2:08.37  
199207331 Devon van Bree 50 ru 35.07 tt
  100 ru 1:12.08  
  50 vr 32.66 tt
  100 vr 1:09.08 tt
  200 vr 2:23.82  
199400818 Milena van Schijndel 50 ru 41.72 tt
  100 ru 1:25.07  
  50 vr 36.36 tt
  100 vr 1:17.26 tt
  200 vr 2:44.67  
199500400 Vanessa van Schijndel 50 ru 40.35 tt
  100 ru 1:22.18  
  50 vr 37.28 tt
  100 vr 1:18.76 tt
  200 vr 2:46.42  
199802025 Jelle Post 50 ss 38.11  
  50 vl 33.02 tt
  200 wi 2:36.43  
199804141 Luca van de Coevering 50 ss 34.87  
  50 vl 31.75 tt
  200 wi 2:28.25  
199904777 Arnoud Arts 50 ss 35.32  
  50 vl 32.19 tt
  200 wi 3:02.26  
200002373 Dirk Kerkers 50 vl 34.23  
  50 vr 31.12 tt
  100 vr 1:04.01  
200004855 Lennard Arts 50 vl 33.94  
  50 vr 31.62 tt
  100 vr 1:07.69  
200005840 Elza Aldenzee 50 ss 40.99  
  50 vl 37.70 tt
  200 wi 2:46.64  
200102575 Gerwin van den Heuvel 50 vl 38.09  
  50 vr 36.33 tt
  100 vr 1:13.24  
200104575 Willem Nelemans 50 vl 38.85  
  50 vr 32.03 tt
  100 vr 1:24.33  
200105256 Anne Schrama 50 ss 43.99  
  50 vl 43.76 tt
  200 wi 3:05.51  
200106032 Celine Ha 50 ru 37.23 st.zw
  50 vl 38.15  
  50 vr 35.12 tt
  100 vr 1:14.84  
200204498 Roobin Arts 50 vl 41.65  
  50 vr 34.60 tt
  100 vr 1:12.94  
200205482 Silvie Manders 50 ru 48.12 tt
  100 ru 1:35.35  
  50 ss 47.40 tt
  100 ss 1:39.31  
200304301 Max van der Schaaf 50 ru 47.89 tt
  100 ru 1:44.47  
  50 ss 56.41 tt
  100 ss 1:59.21  
200305000 Kayley Mc Ateer 50 ru 40.96 tt
  100 ru 1:21.41  
  50 ss 46.57 tt
  100 ss 1:37.15  
200502508 Veerle van Hugten 50 vr 38.52  
  100 wi 1:40.72  
200502725 Phi Verbiest 50 vr 36.10  
  100 wi 1:35.68  
200601462 Famke Nouwen 50 ss 59.97  
  25 vr 19.69  
200601628 Mirthe Smits 50 ss 59.77  
  25 vr 24.21  
200602406 Sophie Mc Ateer 50 ss 1:01.60  
  25 vr 20.14  
200602588 Karlijn van Hugten 50 ss 1:05.77  
  25 vr 24.41  
199107477 Daan van Brussel 4x100 vr 3:58.74  
199207331 Devon van Bree        
199802025 Jelle Post        
199804141 Luca van de Coevering        
200106032 Celine Ha 4x50 wi 2:25.81  
200005840 Elza Aldenzee        
200305000 Kayley Mc Ateer        
200105256 Anne Schrama        

Uitslag verenigingscompetitie deel 1
4 oktober 2015 in Deurne

198402169 Ruud Stoffels 50 ss 36.76  
  100 wi 1:09.82  
199107477 Daan van Brussel 50 ss 33.19  
  100 wi 1:07.06  
199400818 Milena van Schijndel 50 ss 44.63  
  100 wi 1:25.75  
199500400 Vanessa van Schijndel 50 ss 44.94  
  100 wi 1:24.22  
199802025 Jelle Post 50 vl 32.46 tt
  100 vl 1:09.79  
  50 vr 31.95 tt
  200 vr 2:20.25  
199904777 Arnoud Arts 50 vl 32.66 tt
  100 vl 1:13.07  
  50 vr 34.41 tt
  200 vr 2:25.88  
200002373 Dirk Kerkers 50 ru 34.99 st.zw
  50 ss 39.57 tt
  100 ss 1:23.00  
  50 vr 29.32  
200004855 Lennard Arts 50 ss 40.98 tt
  100 ss 1:27.80  
  50 vr 29.76  
200005840 Elza Aldenzee 50 vl 39.51 tt
  100 vl 1:24.19  
  50 vr 36.75 tt
  200 vr 2:28.69  
200102575 Gerwin van den Heuvel 50 ss 45.23 tt
  100 ss 1:34.23  
  50 vr 30.71  
200106032 Celine Ha 50 vr 34.48 st.zw/tt
  50 vr 32.46  
200205482 Silvie Manders 50 vr 40.94 tt
  100 vr 1:25.48  
  100 wi 1:33.71  
200304301 Max van der Schaaf 50 vr 44.59 tt
  100 vr 1:38.31  
  100 wi 1:49.33  
200305000 Kayley Mc Ateer 50 vr 35.06 tt
  100 vr 1:11.64  
  100 wi 1:22.96  
200401388 Emma Damen 50 ru 56.86  
  50 ss 50.30  
200403235 Tijn Peeters 50 ru 49.61  
  50 ss 59.44  
200502229 Tom Bouwmans 50 ru 49.41  
  50 ss 54.50  
200502508 Veerle van Hugten 50 ru 48.25  
  50 ss 49.97  
200502725 Phi Verbiest 50 ru 46.10  
  50 ss 50.32  
200601462 Famke Nouwen 50 ru 1:10.96  
200601628 Mirthe Smits 50 ru 1:00.69  
  50 ss 1:00.69  
200601711 Rik Fransen 50 ru 1:15.17  
  50 ss 1:10.02  
200602406 Sophie Mc Ateer 50 ru 55.71  
  50 ss 1:04.43  
200700353 Tijn Damen 25 ru 26.94  
  50 vr 1:01.31  
200002373 Dirk Kerkers 4x50 wi 2:32.76  
200102575 Gerwin van den Heuvel        
200004855 Lennard Arts        
200304301 Max van der Schaaf        
200102575 Gerwin van den Heuvel 4x100 vr 4:19.27  
199904777 Arnoud Arts        
200002373 Dirk Kerkers        
199802025 Jelle Post        
200106032 Celine Ha 4x100 vr 4:54.80  
199500400 Vanessa van Schijndel        
199400818 Milena van Schijndel        
200005840 Elza Aldenzee