CONCEPT Competitierooster
seizoen 2019/2020

Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
 
14 sep. 2019 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) 1 - Heren 4    -   
15 sep. 2019 17:00 Heren 1 - ZPC De Zeeuwse Kust 1    -   
  18:00 Dames 1 - ZPC De Zeeuwse Kust 1    -   
 
21 sep. 2019 19:00 BZC 1 - Heren 1 (ManMeer Cup I)    -   
 
28 sep. 2019 17:30 AquAmigos BJ1 - Jongens onder 17    -   
  19:15 Gemengd onder 15 - Waterproof CG1    -   
  20:00 Dames 1 - Nayade 1    -   
29 sep. 2019 17:00 Heren 1 - De Vennen 1    -   
  17:45 De Rog DG1 - Gemengd onder 13    -   
  18:05 Heren 2 - MNC Dordrecht 4    -   
 
5 okt. 2019 16:40 PSV 3 - Heren 2    -   
  17:00 Lutra CG1 - Gemengd onder 15    -   
  17:15 Hellas-Glana 3 - Heren 4    -   
  17:45 Jongens onder 17 - De Krabben BJ1    -   
  18:45 Hellas-Glana 1 - Dames 1    -   
  19:25 d'ELFT 1 - Heren 1    -   
6 okt. 2019 17:00 Gemengd onder 11 - Aegir EG1    -   
  17:45 Heren 3 - SBC2000 2    -   
 
12 okt. 2019 15:20 DBD DG1 - Gemengd onder 13    -   
  20:05 DBD 2 - Heren 3    -   
13 okt. 2019 16:45 Heren 4 - Spio 2    -   
  17:15 TRB-RES EG1 - Gemengd onder 11    -   
  17:30 Dames 1 - SBC2000 1    -   
  18:45 Heren 1 - Wiekslag 1    -   
 
19 okt. 2019 14:45 PSV 3 - Dames 1    -   
  16:15 Lutra DG1 - Gemengd onder 13    -   
  17:00 Jongens onder 17 - PSV BJ2    -   
  17:50 PSV 4 - Heren 3    -   
  18:30 ZVVS 1 - Heren 1    -   
20 okt. 2019 16:30 Gemengd onder 11 - De Treffers EG1    -   
  17:15 Heren 4 - RZ 2    -   
  17:45 De Rog CG1 - Gemengd onder 15    -   
  18:00 Heren 2 - ZPC AMERSFOORT 5    -   
 
26 okt. 2019 15:15 VZV Njord EG1 - Gemengd onder 11    -   
  16:40 DBD BJ1 - Jongens onder 17    -   
  18:05 VZV Njord 2 - Heren 2    -   
  19:00 Mosa-Regio 1 - Heren 4    -   
27 okt. 2019 15:15 Gemengd onder 13 - PSV DG1    -   
  16:15 Heren 1 - De Treffers 1    -   
  17:20 Dames 1 - Lutra 1    -   
  18:15 Heren 3 - Arethusa 2    -   
 
2 nov. 2019 15:30 Argo DG1 - Gemengd onder 13    -   
  17:15 Hellas-Glana CG1 - Gemengd onder 15    -   
  18:30 De Dokkelaers BJ1 - Jongens onder 17    -   
  20:00 Zwemvereniging Utrecht 1 - Heren 1    -   
3 nov. 2019 15:30 De Warande 1 - Dames 1    -   
  17:00 Gemengd onder 11 - Zeester-Meerval EG1    -   
  17:45 Heren 4 - Zwemsport Parkstad (SG) 2    -   
  18:30 Heren 2 - De Treffers 2    -   
  19:15 De Rog 2 - Heren 3    -   
 
9 nov. 2019 16:10 AquAmigos EG1 - Gemengd onder 11    -   
  17:45 Jongens onder 17 - Argo BJ1    -   
  18:10 De Vennen 2 - Heren 2    -   
  19:15 Heren 3 - VZV Njord 3    -   
  20:15 Dames 1 - SWNZ (SG) 1    -   
  21:30 Heren 1 - De Linge/PCG (SG) 1    -   
10 nov. 2019 14:00 Gemengd onder 13 - Nuenen DG1    -   
  14:45 Gemengd onder 15 - HZPC CG1    -   
  15:30 Heren 4 - Hellas-Glana 3    -   
 
16 nov. 2019 16:30 Hellas-Glana DG1 - Gemengd onder 13    -   
  17:00 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - Gemengd onder 15    -   
  18:45 Hieronymus BJ1 - Jongens onder 17    -   
  18:45 ZON/S&S 1 - Heren 4    -   
  19:00 AquAmigos 1 - Dames 1    -   
  19:30 Watervlo 1 - Heren 1    -   
  21:30 Hellas-Glana 2 - Heren 3    -   
17 nov. 2019 16:30 Gemengd onder 11 - TRB-RES EG2    -   
  17:15 Heren 2 - Polar Bears 4    -   
 
24 nov. 2019 16:00 Gemengd onder 11 - VZV Njord EG2    -   
  16:45 Gemengd onder 13 - Aegir DG1    -   
  17:30 Gemengd onder 15 - VZV Njord CG2    -   
  18:15 Jongens onder 17 - AquAmigos BJ1    -   
  19:00 Heren 3 - De Warande 2    -   
 
30 nov. 2019 16:40 VZC 2 - Heren 2    -   
  17:45 Jongens onder 17 - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1    -   
  18:30 Argo 1 - Dames 1    -   
  20:00 Katwijk 1 - Heren 1    -   
1 dec. 2019 17:00 Gemengd onder 11 - De Warande EG1    -   
  17:45 Gemengd onder 13 - VZV Njord DG2    -   
  18:30 Heren 4 - RZ 2    -   
  19:15 Heren 3 - HZPC 2    -   
 
7 dec. 2019 17:00 HZPC DG1 - Gemengd onder 13    -   
  18:00 Hellas-Glana BJ1 - Jongens onder 17    -   
  18:00 Zwemsport Parkstad (SG) 2 - Heren 4    -   
8 dec. 2019 17:00 Dames 1 - De Treffers 1    -   
  18:15 Heren 1 - JAWS Amsterdam 1    -   
 
14 dec. 2019 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust 1 - Dames 1    -   
  16:30 Aegir DG1 - Gemengd onder 13    -   
  16:45 ZPC De Zeeuwse Kust 1 - Heren 1    -   
15 dec. 2019 16:15 VZV Njord EG2 - Gemengd onder 11    -   
  16:30 Heren 4 - Zwemsport Parkstad (SG) 1    -   
  18:35 Heren 2 - UZSC 5    -   
  19:40 De Warande 2 - Heren 3    -   
 
11 jan. 2020 09:00 Waterproof CG1 - Gemengd onder 15    -   
  16:00 Nayade 1 - Dames 1    -   
  18:40 De Vennen 1 - Heren 1    -   
  20:15 ZON/S&S 1 - Heren 4    -   
  20:15 MNC Dordrecht 4 - Heren 2    -   
 
18 jan. 2020 14:45 PSV EG1 - Gemengd onder 11    -   
19 jan. 2020 17:00 De Treffers BJ1 - Jongens onder 17    -   
  17:00 Gemengd onder 13 - De Rog DG1    -   
 
25 jan. 2020 16:00 Aegir EG1 - Gemengd onder 11    -   
  18:45 De Krabben BJ1 - Jongens onder 17    -   
  20:15 SBC2000 2 - Heren 3    -   
26 jan. 2020 16:30 Heren 4 - Hellas-Glana 3    -   
  17:15 Gemengd onder 15 - Lutra CG1    -   
  18:15 Heren 1 - d'ELFT 1    -   
  19:20 Dames 1 - Hellas-Glana 1    -   
  20:15 Heren 2 - PSV 3    -   
 
1 feb. 2020 17:35 ZPC AMERSFOORT 5 - Heren 2    -   
  19:15 SBC2000 1 - Dames 1    -   
  19:30 Wiekslag 1 - Heren 1    -   
  19:45 Spio 2 - Heren 4    -   
2 feb. 2020 14:30 Gemengd onder 11 - TRB-RES EG1    -   
  15:15 Gemengd onder 13 - DBD DG1    -   
  16:00 Jongens onder 17 - De Treffers BJ1    -   
  16:45 Heren 3 - DBD 2    -   
  18:10 VZV Njord CG2 - Gemengd onder 15    -   
 
8 feb. 2020 14:45 PSV BJ2 - Jongens onder 17    -   
  18:15 De Treffers EG1 - Gemengd onder 11    -   
  20:15 RZ 2 - Heren 4    -   
9 feb. 2020 14:30 Gemengd onder 13 - Lutra DG1    -   
  15:15 Gemengd onder 15 - De Rog CG1    -   
  16:15 Heren 1 - ZVVS 1    -   
  17:20 Dames 1 - PSV 3    -   
  18:15 Heren 2 - VZV Njord 2    -   
  19:15 Heren 3 - PSV 4    -   
 
15 feb. 2020 15:35 PSV DG1 - Gemengd onder 13    -   
  17:00 Lutra 1 - Dames 1    -   
  19:00 De Treffers 1 - Heren 1    -   
  19:25 Arethusa 2 - Heren 3    -   
  20:30 De Treffers 2 - Heren 2    -   
16 feb. 2020 16:00 Gemengd onder 11 - VZV Njord EG1    -   
  16:45 Jongens onder 17 - DBD BJ1    -   
  17:30 Heren 4 - Mosa-Regio 1    -   
 
29 feb. 2020 14:00 Zeester-Meerval EG1 - Gemengd onder 11    -   
  18:00 Zwemsport Parkstad (SG) 2 - Heren 4    -   
1 mrt. 2020 14:30 Gemengd onder 13 - Argo DG1    -   
  15:15 Gemengd onder 15 - Hellas-Glana CG1    -   
  16:00 Jongens onder 17 - De Dokkelaers BJ1    -   
  16:45 Heren 3 - De Rog 2    -   
  17:45 Dames 1 - De Warande 1    -   
  19:00 Heren 1 - Zwemvereniging Utrecht 1    -   
 
7 mrt. 2020 09:45 Nuenen DG1 - Gemengd onder 13    -   
  17:00 Argo BJ1 - Jongens onder 17    -   
  19:15 De Linge/PCG (SG) 1 - Heren 1    -   
  20:15 VZV Njord 3 - Heren 3    -   
8 mrt. 2020 13:45 HZPC CG1 - Gemengd onder 15    -   
  14:30 Spio 2 - Heren 4    -   
  16:15 SWNZ (SG) 1 - Dames 1    -   
  17:00 Gemengd onder 11 - AquAmigos EG1    -   
  17:45 Heren 2 - De Vennen 2    -   
 
21 mrt. 2020 20:45 Polar Bears 4 - Heren 2    -   
22 mrt. 2020 14:00 Gemengd onder 13 - Hellas-Glana DG1    -   
  14:45 Gemengd onder 15 - BZ&PC (Boxmeer) CG1    -   
  15:30 Jongens onder 17 - Hieronymus BJ1    -   
  16:30 Heren 1 - Watervlo 1    -   
  17:15 TRB-RES EG2 - Gemengd onder 11    -   
  17:35 Heren 4 - Zwemsport Parkstad (SG) 1    -   
  18:20 Dames 1 - AquAmigos 1    -   
  19:15 Heren 3 - Hellas-Glana 2    -   
 
4 apr. 2020 15:30 De Warande EG1 - Gemengd onder 11    -   
  16:45 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 - Jongens onder 17    -   
  19:30 Dames 1 - Argo 1    -   
  20:45 HZPC 2 - Heren 3    -   
  20:45 Heren 1 - Katwijk 1    -   
5 apr. 2020 17:00 Heren 4 - Mosa-Regio 1    -   
  17:45 Heren 2 - VZC 2    -   
  18:15 VZV Njord DG2 - Gemengd onder 13    -   
 
18 apr. 2020 18:15 De Treffers 1 - Dames 1    -   
  18:55 UZSC 5 - Heren 2    -   
  20:30 JAWS Amsterdam 1 - Heren 1    -   
19 apr. 2020 16:00 Gemengd onder 11 - PSV EG1    -   
  16:45 Gemengd onder 13 - HZPC DG1    -   
  17:30 Jongens onder 17 - Hellas-Glana BJ1    -   
  18:15 Heren 4 - ZON/S&S 1    -