Competitierooster
seizoen 2018/2019

Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
 
15 sep. 2018 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust 1 - Heren 1 (ManMeer Cup I) 11  -  11
 
22 sep. 2018 16:10 AquAmigos CG1 - Gemengd onder 15 6  -  4
  18:00 Lutra 1 - Dames 1 6  -  1
  19:15 Gemengd onder 13 - De Rog DG1 19  -  3
  19:30 De Vennen 2 - Heren 3 8  -  6
  21:00 De Kempvis 1 - Heren 1 6  -  14
23 sep. 2018 17:00 TRB-RES EG1 - Gemengd onder 11 8  -  15
  18:15 Heren 4 - Zwemsport Parkstad (SG) 2 5  -  9
  19:00 Heren 2 - PSV 3 7  -  8
 
30 sep. 2018 15:00 Gemengd onder 11 - De Vennen EG1 10  -  1
  15:40 Gemengd onder 15 - Hellas-Glana CG1 6  -  7
  16:25 Heren 3 - Hellas-Glana 2 17  -  9
  17:25 Dames 1 - Hellas-Glana 1 4  -  8
  18:40 Heren 1 - JAWS Amsterdam 1 5  -  6
 
6 okt. 2018 15:00 SBC2000 1 - Dames 1 8  -  4
  16:30 Hellas-Glana EG1 - Gemengd onder 11 1  -  29
  19:15 HZPC CG1 - Gemengd onder 15 7  -  3
  19:30 Watervlo 1 - Heren 1 10  -  8
  20:30 HZPC 2 - Heren 3 6  -  7
7 okt. 2018 17:30 Gemengd onder 13 - PSV DG2 22  -  2
  18:10 Heren 2 - AZC 3 5  -  8
  19:10 Heren 4 - DBD 4 2  -  13
 
13 okt. 2018 14:00 Waterproof DG1 - Gemengd onder 13 12  -  5
  15:15 VZV Njord EG1 - Gemengd onder 11 15  -  4
  18:45 Zwemsport Parkstad (SG) 1 - Heren 4 21  -  4
  19:15 Dames 1 - Zeester-Meerval 1 5  -  9
  20:05 ZVVS 2 - Heren 2 9  -  3
  20:30 Heren 1 - De Linge/PCG (SG) 1 13  -  12
14 okt. 2018 18:00 Gemengd onder 15 - De Treffers CG2 12  -  4
  18:45 Heren 3 - De Rog 2 11  -  9
 
27 okt. 2018 16:15 Argo CG1 - Gemengd onder 15 5  -  12
  16:45 VZV Njord EG2 - Gemengd onder 11 3  -  23
  17:00 HZPC DG1 - Gemengd onder 13 4  -  8
  18:15 ZPC De Zeeuwse Kust 1 - Heren 1 9  -  13
  18:45 Hellas-Glana 3 - Heren 4 11  -  3
  20:00 ZPC De Zeeuwse Kust 2 - Heren 3 4  -  14
28 okt. 2018 17:00 Heren 2 - BZ&PC 2 9  -  5
  17:45 TRB-RES 1 - Dames 1 4  -  5
 
3 nov. 2018 16:25 SVH 3 - Heren 2 11  -  5
  20:15 ZON/S&S 1 - Heren 4 11  -  1
4 nov. 2018 14:30 Gemengd onder 11 - Nuenen EG1 17  -  2
  15:10 Gemengd onder 15 - PSV CG1 8  -  5
  15:55 Gemengd onder 13 - VZV Njord DG1 3  -  14
  16:40 Heren 3 - SBC2000 2 8  -  4
  17:40 Dames 1 - Argo 1 7  -  5
  18:55 Heren 1 - HZC de Robben 1 16  -  10
 
10 nov. 2018 18:00 Arethusa 2 - Heren 2 8  -  13
  19:00 Spio 2 - Heren 4 7  -  7
11 nov. 2018 16:00 TRB-RES EG2 - Gemengd onder 11 3  -  16
  18:00 Gemengd onder 13 - BZ&PC DG1 14  -  7
  18:45 Dames 1 - De Warande 1 8  -  4
  20:00 Heren 1 - Oceanus 1 11  -  7
 
17 nov. 2018 18:20 Wiekslag 1 - Heren 1    -   
  20:15 UZSC 3 - Heren 2    -   
  21:25 AquAmigos 1 - Dames 1    -   
18 nov. 2018 13:25 PSV DG2 - Gemengd onder 13    -   
  18:00 Gemengd onder 11 - PSV EG1    -   
  20:50 PSV 4 - Heren 3    -   
 
24 nov. 2018 19:15 RZ 2 - Heren 4    -   
25 nov. 2018 15:00 Gemengd onder 13 - De Rog DG2    -   
  16:00 Heren 1 - ZVVS 1    -   
  17:00 Dames 1 - Nayade 1    -   
  18:00 Heren 3 - VZV Njord 3    -   
  19:00 MNC Dordrecht 3 - Heren 2    -   
 
1 dec. 2018 15:45 DBD CG1 - Gemengd onder 15    -   
  16:00 PSV 3 - Dames 1    -   
  19:45 BZ&PC 1 - Heren 1    -   
  20:30 DBD 2 - Heren 3    -   
2 dec. 2018 17:00 Gemengd onder 11 - De Treffers EG1    -   
  17:40 Gemengd onder 13 - HZPC DG1    -   
  18:25 Heren 4 - PSV 5    -   
  19:10 Heren 2 - ZVL 1886 4    -   
 
8 dec. 2018 16:00 De Warande EG1 - Gemengd onder 11    -   
  19:00 Mosa-Regio 1 - Heren 4    -   
  19:30 De Reigers (SG) 2 - Heren 2    -   
9 dec. 2018 15:00 Gemengd onder 13 - BZ&PC DG1    -   
  15:45 Gemengd onder 15 - Zeester-Meerval CG1    -   
  16:30 Heren 3 - De Treffers 2    -   
  17:30 Dames 1 - De Treffers 1    -   
  18:45 Heren 1 - De Treffers 1    -   
 
15 dec. 2018 14:40 Waterproof CG1 - Gemengd onder 15    -   
 
13 jan. 2019 18:20 De Rog DG2 - Gemengd onder 13    -   
 
19 jan. 2019 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) 2 - Heren 4    -   
  19:45 PSV 3 - Heren 2    -   
20 jan. 2019 14:30 Gemengd onder 11 - TRB-RES EG1    -   
  15:10 Dames 1 - Lutra 1    -   
  16:10 Gemengd onder 15 - AquAmigos CG1    -   
  16:55 Heren 3 - De Vennen 2    -   
  17:45 De Rog DG1 - Gemengd onder 13    -   
  18:10 Heren 1 - De Kempvis 1    -   
 
26 jan. 2019 15:00 De Vennen EG1 - Gemengd onder 11    -   
  17:00 Hellas-Glana CG1 - Gemengd onder 15    -   
  18:30 Hellas-Glana 2 - Heren 3    -   
  20:45 Hellas-Glana 1 - Dames 1    -   
27 jan. 2019 17:00 Gemengd onder 13 - De Rog DG2    -   
  17:00 JAWS Amsterdam 1 - Heren 1    -   
  17:45 Heren 4 - ZON/S&S 1    -   
  18:30 Heren 2 - VZV Njord 2    -   
 
2 feb. 2019 16:00 AZC 3 - Heren 2    -   
  20:15 DBD 4 - Heren 4    -   
3 feb. 2019 13:10 PSV DG2 - Gemengd onder 13    -   
  16:00 Heren 3 - HZPC 2    -   
  17:00 Gemengd onder 11 - Hellas-Glana EG1    -   
  17:40 Gemengd onder 15 - HZPC CG1    -   
  18:25 Dames 1 - SBC2000 1    -   
  19:40 Heren 1 - Watervlo 1    -   
 
9 feb. 2019 16:00 De Treffers CG2 - Gemengd onder 15    -   
9 feb. 2019 16:15 De Linge/PCG (SG) 1 - Heren 1    -   
  19:00 Zeester-Meerval 1 - Dames 1    -   
10 feb. 2019 17:00 Gemengd onder 11 - VZV Njord EG1    -   
  17:40 Gemengd onder 13 - Waterproof DG1    -   
  17:45 De Rog 2 - Heren 3    -   
  18:25 Heren 4 - Zwemsport Parkstad (SG) 1    -   
  19:10 Heren 2 - ZVVS 2    -   
 
16 feb. 2019 15:15 VZV Njord 2 - Heren 2    -   
 
23 feb. 2019 20:45 BZ&PC 2 - Heren 2    -   
24 feb. 2019 14:00 Gemengd onder 11 - VZV Njord EG2    -   
  14:40 Gemengd onder 13 - HZPC DG1    -   
  15:25 Gemengd onder 15 - Argo CG1    -   
  16:10 Heren 4 - Hellas-Glana 3    -   
  16:55 Heren 3 - ZPC De Zeeuwse Kust 2    -   
  17:55 Dames 1 - TRB-RES 1    -   
  19:10 Heren 1 - ZPC De Zeeuwse Kust 1    -   
 
9 mrt. 2019 14:45 PSV CG1 - Gemengd onder 15    -   
  15:45 SBC2000 2 - Heren 3    -   
  17:40 Nuenen EG1 - Gemengd onder 11    -   
  18:00 Argo 1 - Dames 1    -   
  18:30 VZV Njord DG1 - Gemengd onder 13    -   
  20:00 HZC de Robben 1 - Heren 1    -   
10 mrt. 2019 17:00 Heren 2 - SVH 3    -   
 
16 mrt. 2019 17:00 BZ&PC DG1 - Gemengd onder 13    -   
  19:10 De Warande 1 - Dames 1    -   
  20:00 Oceanus 1 - Heren 1    -   
17 mrt. 2019 16:00 Gemengd onder 11 - TRB-RES EG2    -   
  16:40 Heren 4 - Spio 2    -   
  17:25 Heren 2 - Arethusa 2    -   
 
23 mrt. 2019 14:45 PSV EG1 - Gemengd onder 11    -   
  19:15 Gemengd onder 13 - Waterproof DG1    -   
  20:00 Gemengd onder 15 - Waterproof CG1    -   
  20:45 Heren 2 - UZSC 3    -   
24 mrt. 2019 16:30 Heren 3 - PSV 4    -   
  17:30 Dames 1 - AquAmigos 1    -   
  18:45 Heren 1 - Wiekslag 1    -   
 
30 mrt. 2019 16:35 Nayade 1 - Dames 1    -   
  19:05 ZVVS 1 - Heren 1    -   
  19:45 VZV Njord 3 - Heren 3    -   
31 mrt. 2019 17:30 Heren 2 - MNC Dordrecht 3    -   
  17:45 De Rog DG1 - Gemengd onder 13    -   
  18:30 Heren 4 - RZ 2    -   
 
6 apr. 2019 16:45 ZVL 1886 4 - Heren 2    -   
  18:45 De Treffers EG1 - Gemengd onder 11    -   
7 apr. 2019 15:00 Gemengd onder 15 - DBD CG1    -   
  15:45 Dames 1 - PSV 3    -   
  16:45 Heren 3 - DBD 2    -   
  18:00 Heren 1 - BZ&PC 1    -   
  18:15 VZV Njord DG1 - Gemengd onder 13    -   
  19:50 PSV 5 - Heren 4    -   
 
13 apr. 2019 18:30 Zeester-Meerval CG1 - Gemengd onder 15    -   
  19:30 De Treffers 2 - Heren 3    -   
  20:30 De Treffers 1 - Dames 1    -   
  21:30 De Treffers 1 - Heren 1    -   
14 apr. 2019 16:00 Gemengd onder 11 - De Warande EG1    -   
  16:40 Heren 2 - De Reigers (SG) 2    -   
  17:40 Heren 4 - Mosa-Regio 1    -