Informatie Waterpolo

Teams

De waterpolo-afdeling van de Deurnese Zwemvereniging Triton '62 bestaat tijdens seizoen 2022/2023 uit de volgende teams:

  • Heren 1
  • 2de klasse Bond
  • Heren 2
  • 1ste klasse Regio Zuid
  • Heren 3
  • 2de klasse Regio Zuid
  • Dames
  • 2de klasse Regio Zuid
  • Jongens onder 17 jaar
  • Regio Zuid
  • Gemengd onder 15 jaar (Titanen)
  • Regio Zuid
  • Gemengd onder 15 jaar (Sharks)
  • Regio Zuid
  • Minipolo
  •  

    Trainingen

    De meeste teams kunnen twee keer in de week trainen:

    Maandag 19.00u - 19.45u Conditietraining (< 11 op uitnodiging) Wim van Lierop, Robbie Kuiper, Maarten van Lierop
      19.45u - 20.30u Heren Selectie, Jongens < 17 + genodigden Maarten van Lierop, Martijn Venner, Nydia van der Geest
    Woensdag  18.00u - 19.00u Minipolo, Gemengd < 15 Lennard Arts, Arnoud Arts, Luke van der Heijden, Wim van Lierop
      20:30u - 22.00u Heren Selectie, Jongens < 17 Maarten van Lierop
    Vrijdag 21.00u - 22.00u Dames
    Heren 3, Jongens < 17
    Wim van Lierop
    Eline Seelen
      22.00u - 23.30u Heren Selectie Maarten van Lierop
    Zaterdag 10.00u - 11.30u Minipolo, Gemengd < 15 Arnoud Arts, Lennard Arts, Julia van Calis, Wim van Lierop

    Tenzij anders vermeld, vinden alle trainingen allemaal plaats in het diepe bad van Laco sportcentrum Deurne.

    Waterpolocommissie

    Voorlichting & Verbinding (Commissies & Bestuur) Loed Jacobs
    Jeugd Trainers & Coaches (<18), Opleiding Linda Janssen-Hendrix
    Senioren Trainers & Coaches, Opleiding Bram Wisse
    Scheidsrechters & Officials Roeland Sonnemans
    Wedstrijd- & Competitiezaken Nydia van der Geest
    Algemene zaken Linda Janssen-Hendrix & Loed Jacobs
    Financiën, Communicatie, Organisatie (WPC) Frank van den Heuvel
    Facilitair & Materialen Rens Crooijmans

    Voor vragen, suggesties, opmerkingen, e.d. met betrekking tot het waterpolo bij DZT '62 kan altijd contact opgenomen worden met de Waterpolocommissie.

    Programma/uitslagen

    1 oktober 2022

    SBC2000 3 - Heren 2
    6 - 10
    DZT Sharks - Waterproof CG1
    30 - 2
    Heren 3 - Spio 1
    11 - 9

    2 oktober 2022

    DZT Titanen - De Treffers CG1
    14 - 3
    Jongens onder 17 - Arethusa BJ1
    14 - 4
    Heren 1 - Z&PC Rotterdam 1
    7 - 9

    8 oktober 2022

    16:45u Waterproof 1 - Heren 3
    17:45u Waterproof 1 - Dames 1
    17:55u Arethusa CG1 - DZT Titanen
    17:55u ZVVS 1 - Heren 1
    20:00u SBC2000 BJ1 - Jongens onder 17

    9 oktober 2022

    17:15u DZT Sharks - Lutra CG1
    18:00u Heren 2 - Arethusa 2