Informatie Waterpolo

Teams

De waterpolo-afdeling van de Deurnese Zwemvereniging Triton '62 bestaat tijdens seizoen 2019/2020 uit de volgende teams:

  • Heren 1
  • 2de klasse Bond
  • Heren 2
  • Reserve 2e klasse Bond
  • Heren 3
  • Reserve 1e klasse Regio Zuid
  • Heren 4
  • 3de klasse Regio Zuid
  • Dames
  • 1e klasse Regio Zuid
  • Jongens onder 17 jaar
  • Regio Zuid
  • Gemengd onder 13 jaar
  • Regio Zuid
  • Gemengd onder 11 jaar
  • Regio Zuid
  • Minipolo
  •  

    Trainingen

    De meeste teams kunnen twee keer in de week trainen:

    Maandag 19.00u - 19.45u Conditietraining (< 11 op uitnodiging) Gerold Kivits, Roeland Sonnemans, Rianne van der Heijden, Ben van Lieshout
      19.45u - 20.30u Heren Selectie + genodigden Ben van Lieshout, Roeland Sonnemans, Nydia van der Geest
    Woensdag  17.30u - 18.30u Gemengd < 11, < 13 & < 17 Martijn Hoeben, Arnoud Arts, Luke van der Heijden, Wim van Lierop
      20:30u - 22.00u Heren Selectie Ben van Lieshout
    Vrijdag 21.00u - 22.00u Dames
    Heren 3 & 4
    Fedor Nouwen
    Gerold Kivits
      22.00u - 23.30u Heren Selectie Ben van Lieshout
    Zaterdag 10.30u - 11.30u Gemengd < 11, < 13 & < 17 Arnoud Arts, Lennard Arts, Lieke van Limbeek, Wim van Lierop

    Alle trainingen vinden allemaal plaats in het diepe bad van Laco sportcentrum Deurne.

    Waterpolocommissie

    Download hier het Jurytafelrooster 1ste helft seizoen 19/20
    Download hier de Presentatie WPC jaarvergadering 17 juni 2019

    Voorzitter & Communicatie Frank van den Heuvel
    Trainers, Coaches en Teamevaluaties
    Jeugd:
    Senioren:
    Bram Wisse / Roeland Sonnemans a.i.
    Bram Wisse
    Jeugdzaken & Toernooien
    Opleidingsplan:
    Jeugdzaken
    Toernooien:
    Bram Wisse
    Bram Wisse / Roeland Sonnemans a.i.
    Roeland Sonnemans
    Jurytafel Roeland Sonnemans
    Competitiezaken & Scheidsrechters Nydia van der Geest
    Algemene zaken Linda Janssen-Hendrix
    Materialen Rens Crooijmans

    Voor vragen, suggesties, opmerkingen, e.d. met betrekking tot het waterpolo bij DZT '62 kan altijd contact opgenomen worden met de Waterpolocommissie.

    Programma/uitslagen

    7 december 2019

    HZPC DG1 - Gemengd onder 13
    1 - 18
    Hellas-Glana BJ1 - Jongens onder 17
    7 - 4
    Zwemsport Parkstad (SG) 2 - Heren 4
    23 - 1

    8 december 2019

    Dames 1 - De Treffers 1
    6 - 11
    Heren 1 - JAWS Amsterdam 1
    18 - 10

    14 december 2019

    16:00u ZPC De Zeeuwse Kust 1 - Dames 1
    16:30u Aegir DG1 - Gemengd onder 13
    16:45u ZPC De Zeeuwse Kust 1 - Heren 1

    15 december 2019

    16:30u Heren 4 - Zwemsport Parkstad (SG) 1
    17:15u Heren 2 - UZSC 5
    19:40u De Warande 2 - Heren 3