Informatie Waterpolo

Teams

De waterpolo-afdeling van de Deurnese Zwemvereniging Triton '62 bestaat tijdens seizoen 2017/2018 uit de volgende teams:

  • Heren 1
  • 2de klasse Bond
  • Heren 3
  • Reserve 1e klasse A Regio Zuid
  • Heren 4
  • 3de klasse D Regio Zuid
  • Heren 5
  • 3de klasse B Regio Zuid
  • Dames 1
  • 2de klasse Bond
  • Dames 2
  • 1e klasse Regio Zuid
  • Gemengd onder 15 jaar
  • Regio Zuid
  • Gemengd onder 13 jaar
  • Regio Zuid
  • Gemengd onder 11 jaar
  • Regio Zuid
  • Minipolo
  •  

    Trainingen

    De meeste teams kunnen twee keer in de week trainen:

    Maandag 19.00u - 19.45u  Conditietraining (iedereen behalve Minipolo) Gerold Kivits & Wim van Lierop
      19.45u - 20.30u   Heren Selectie (H1, H3) Vacant
    Woensdag  17.30u - 18.30u  Gemengd < 13 & < 15 Martijn Hoeben & Arnoud Arts
      17.30u - 19.00u  Dames 1 + 2 Wim van Lierop
      21.00u - 22.30u Heren Selectie (H1, H3) Ben van Lieshout
    Vrijdag 21.00u - 22.00u  Selectie Dames
    Heren 4 + 5
    Wim van Lierop
    Gerold Kivits
      22.00u - 23.30u  Heren Selectie (H1, H3) Ben van Lieshout
    Zaterdag 11.15u - 12.30u Minipolo + Jongens < 13 & < 11 Teun Pero, Arnoud Arts, Lennard Arts

    Alle trainingen vinden allemaal plaats in het diepe bad van sportcentrum "De Wiemel" in Deurne.

    Waterpolocommissie

    Download hier de Presentatie WPC jaarvergadering 26-7-'17

    Voorzitter & Communicatie

    Frank van den Heuvel
    Trainers, Coaches en Teamevaluaties
    Jeugd:
    Senioren:
    Linda Janssen-Hendrix
    Bram Wisse
    Jeugdzaken & Toernooien
    Opleidingsplan:
    Jeugdzaken
    Toernooien:
    Bram Wisse
    Linda Janssen-Hendrix
    Ruud Stoffels
    Jurytafel & Startkaarten Ruud Stoffels
    Competitiezaken & Scheidsrechters Nydia van der Geest
    Algemene zaken Linda Janssen-Hendrix / Nydia van der Geest

    Materialen

    Rens Crooijmans

    Voor vragen, suggesties, opmerkingen, e.d. met betrekking tot het waterpolo bij DZT '62 kan altijd contact opgenomen worden met de Waterpolocommissie.

    Programma/uitslagen

    17 februari 2018

    Lutra DG1 - Gemengd onder 13
    9 - 7
    Watervlo 1 - Heren 1
    10 - 14
    Schuurman BZC 1 - Dames 1
    8 - 4
    Zeester-Meerval EG1 - Gemengd onder 11
    19 - 3

    18 februari 2018

    Gemengd onder 15 - Waterproof CG1
    12 - 3
    Heren 4 - Hellas-Glana 4
    8 - 13
    Heren 5 - Nayade Classic 2
    20 - 2
    Dames 2 - TRB-RES 1
    7 - 4
    Heren 3 - De Rog 2
    20 - 1

    24 februari 2018

    14:15u De Linge/PCG (SG) 1 - Heren 1
    16:45u VZV Njord 3 - Heren 3
    17:15u Hellas-Glana 3 - Heren 4
    19:00u SWNZ (SG) 2 - Heren 5
    19:30u Zwemvereniging Utrecht 1 - Dames 1

    25 februari 2018

    16:30u Gemengd onder 13 - Hellas-Glana DG1
    17:15u Dames 1 - Het Y 2