Solocompetitie
seizoen 2017/2018

Uitslag uitslag solo deel 6
6-05-2018 Nuenen

199806564 Michelle van Dijk 50 vl 35.59 tt
  50 vl 35.99 tt
  100 vl 1:17.83 tt
  100 vl 1:17.26  
  200 vl 2:48.03  
200001203 Niels van Moorsel 50 vr 30.51 tt
  100 vr 1:04.53 tt
  200 vr 2:31.88  
200002373 Dirk Kerkers 50 vr 28.60  
  50 vr 33.32 tt
  100 vr 1:10.09 tt
  200 vr 2:23.53  
200004855 Lennard Arts 50 vr 28.13  
  50 vr 32.42 tt
  100 vr 1:06.83 tt
  200 vr 2:15.89  
200104575 Willem Nelemans 50 ru 43.82 tt
  100 ru 1:33.03 tt
  200 ru 3:20.02  
  50 ss 43.66  
  50 vr 30.35  
200106032 Celine Ha 50 ru 37.87 st.zw
  50 ss 43.52  
  50 vr 31.56  
200204498 Roobin Arts 50 ru 48.05 tt
  50 ru 38.37 st.zw
  100 ru 1:38.11 tt
  200 ru 3:14.09  
  50 vr 33.53  
200502229 Tom Bouwmans 50 ss 44.85 tt
  100 ss 1:33.01  
  50 vl 39.82 tt
  100 vl 1:24.97  
200502508 Veerle van Hugten 50 ru 39.23 st.zw
  50 vl 41.62 tt
  100 vl 1:30.60  
  50 vr 30.80  
200601711 Rik Fransen 50 vr 38.32  
  50 vr 46.59 tt
  100 vr 1:35.85 tt
  200 vr 3:10.58  
200602588 Karlijn van Hugten 50 vr 40.29 tt
  50 vr 37.92  
  100 vr 1:28.23 tt
  200 vr 3:07.08  
200602970 Anne Roodt 50 ss 59.07 tt
  50 ss 57.67  
  100 ss 2:04.36  
  50 vr 45.79  
200800261 Wout Serrarens 50 ru 48.47 tt
  100 ru 1:38.92  
  50 vl 59.08 tt
  100 vl 2:10.75  
  50 vr 41.13 tt
  100 vr 1:26.60  
200801006 Mila Hermans 50 ru 58.81 tt
  100 ru 1:59.49  
  50 vl 1:04.68 tt
  100 vl 2:27.57  
  50 vr 46.62 tt
  100 vr 1:39.72  
200106032 Celine Ha 4x50 wi 2:18.32  
200002373 Dirk Kerkers        
199806564 Michelle van Dijk        
200004855 Lennard Arts        
200204498 Roobin Arts 4x50 wi 2:38.15  
200602970 Anne Roodt        
200104575 Willem Nelemans        
200001203 Niels van Moorsel        
200502508 Veerle van Hugten 4x50 wi 2:46.01  
200601711 Rik Fransen        
200502229 Tom Bouwmans        
200602588 Karlijn van Hugten        

Uitslag uitslag solo deel 5
4 maart 2018 te Deurne

199806564 Michelle van Dijk 50 vl 34.71 tt
  100 vl 1:16.29  
  50 vr 31.80 tt
  100 vr 1:06.34  
200002373 Dirk Kerkers 50 ru 34.32 tt
  100 ru 1:11.82  
  50 vl 33.82  
  50 vr 27.63 st.zw
200004855 Lennard Arts 50 ru 35.97 tt
  100 ru 1:13.64  
  50 vr 29.08 tt
  50 vr 31.65 tt
  100 vr 1:06.39 tt
  100 vr 1:01.50  
  200 vr 2:18.17  
200102575 Gerwin van den Heuvel 50 ru 37.52 tt
  100 ru 1:17.20  
  50 vl 35.29  
200104575 Willem Nelemans 50 ru 39.70 tt
  100 ru 1:22.54  
  50 vl 33.45  
  50 vr 35.56 tt
  100 vr 1:15.91 tt
  200 vr 2:35.98  
200106032 Celine Ha 50 ru 39.49 tt
  100 ru 1:21.67  
  50 vl 35.91  
200204498 Roobin Arts 50 ru 43.29 tt
  100 ru 1:26.79  
  50 vl 43.14  
  50 vr 38.64 tt
  100 vr 1:22.02 tt
  200 vr 2:48.29  
200502229 Tom Bouwmans 50 ss 46.69 tt
  100 ss 1:37.83 tt
  200 ss 3:22.93  
  50 vl 41.71 tt
  100 vl 1:28.75  
200502508 Veerle van Hugten 50 vr 31.11 st.zw
  50 vr 32.65 tt
  100 vr 1:07.54  
200601711 Rik Fransen 50 ru 54.01 tt
  100 ru 1:47.77  
  50 vl 56.19  
200602588 Karlijn van Hugten 50 ru 50.35 tt
  100 ru 1:42.58  
  50 vl 52.86  
  50 vr 45.47 tt
  100 vr 1:38.10 tt
  200 vr 3:16.47  
200800261 Wout Serrarens 50 ru 53.74 tt
  100 ru 1:48.93  
  50 ss 54.58 tt
  100 ss 1:56.81  
  100 wi 1:49.62  
200801006 Mila Hermans 50 ss 55.02 tt
  100 ss 1:56.77  
200901057 Martijn Sanders 50 ru 57.83 tt
  100 ru 1:58.03  
200002373 Dirk Kerkers 4x50 vr 2:01.19  
200004855 Lennard Arts        
200104575 Willem Nelemans        
200502229 Tom Bouwmans        
200502508 Veerle van Hugten 4x50 vr 2:17.86  
200106032 Celine Ha        
200204498 Roobin Arts        
200602588 Karlijn van Hugten        

Uitslag uitslag solo deel 4
17 december 2017 te st. Oedenrode

199806564 Michelle van Dijk 50 ru 38.21 tt
  100 ru 1:18.37  
  100 vl 1:20.84 tt
  400 wi 5:50.81  
200102575 Gerwin van den Heuvel 50 vl 35.88 tt
  50 vr 34.11 tt
  100 vr 1:13.44 tt
  200 vr 2:29.97  
  200 wi 2:45.16  
200104575 Willem Nelemans 50 ru 35.57  
  50 ss 45.34 tt
  100 ss 1:36.66  
  50 vl 38.13 tt
  200 wi 2:45.76  
200502229 Tom Bouwmans 50 vr 38.44 tt
  50 vr 37.66 tt
  100 vr 1:19.71  
  100 vr 1:24.18 tt
  200 vr 2:54.20  
200801006 Mila Hermans 50 ss 59.14 tt
  100 ss 2:03.73  
  100 wi 1:57.68  

Uitslag uitslag solo competitie deel 3
26-11-2017

199806564 Michelle van Dijk 50 vr 32.69 tt
  100 vr 1:07.58  
  100 wi 1:20.00  
200104575 Willem Nelemans 50 ru 36.45  
  50 ss 45.37 tt
  100 ss 1:38.05 tt
  200 ss 3:22.70  
  50 vr 32.45 tt
  100 vr 1:06.34  
200106032 Celine Ha 50 ss 44.17 tt
  100 ss 1:35.30  
  100 wi 1:22.11  
200305000 Kayley Mc Ateer 50 ru 34.24  
  50 vl 36.23 tt
  100 vl 1:17.16  
  50 vr 30.23 st.zw
  50 vr 32.05 tt
  100 vr 1:05.73  
200502229 Tom Bouwmans 50 ru 41.82  
  50 ru 45.48 tt
  100 ru 1:34.72 tt
  200 ru 3:14.83  
  50 vl 41.95 tt
  100 vl 1:31.50  
200602970 Anne Roodt 50 vr 50.13 tt
  100 vr 1:47.28  
  100 wi 1:52.43  
200801006 Mila Hermans 50 ss 59.81 tt
  100 ss 2:03.93  
  50 vl 1:03.57  
  100 wi 2:01.08  
200305000 Kayley Mc Ateer 4x50 vr 2:05.55  
199806564 Michelle van Dijk        
200104575 Willem Nelemans        
200502229 Tom Bouwmans        

Uitslag uitslag solo deel 2
29-10-2017 st. Oedenrode

199806564 Michelle van Dijk 50 vl 35.09 tt
  100 vl 1:16.89  
  50 vr 34.28 tt
  100 vr 1:12.08 tt
  200 vr 2:29.74 tt
  400 vr 5:06.41  
200102575 Gerwin van den Heuvel 50 vl 34.52  
  50 vr 33.21 tt
  100 vr 1:07.93  
200104575 Willem Nelemans 50 vl 32.91  
  50 vl 38.13 tt
  100 vl 1:18.88  
  50 vr 32.11 tt
  100 vr 1:05.38  
200106032 Celine Ha 50 ru 37.57 st.zw
  50 vl 36.19  
  50 vr 33.52 tt
  100 vr 1:11.18  
200305000 Kayley Mc Ateer 50 vl 33.35  
  50 vr 34.19 tt
  100 vr 1:06.84  
200502229 Tom Bouwmans 50 vl 41.02  
  50 vl 44.23 tt
  50 vl 41.65 tt
  100 vl 1:40.91  
  200 wi 3:17.61  
200602406 Sophie Mc Ateer 50 vl 53.17  
  50 vr 46.96 tt
  100 vr 1:37.43  
200602970 Anne Roodt 100 ru 1:51.99  
200800261 Wout Serrarens 50 vl 59.88  
  50 vr 45.34 tt
  100 vr 1:36.60  
200801006 Mila Hermans 50 vl 1:08.01  
  50 vr 52.96 tt
  100 vr 1:51.07  
  100 wi 1:58.85  
200106032 Celine Ha 4x50 wi 2:34.57  
200602406 Sophie Mc Ateer        
200305000 Kayley Mc Ateer        
199806564 Michelle van Dijk        

Uitslag uitslag solo deel 1
10-09-2017 te Deurne

199806564 Michelle van Dijk 50 vr 30.53  
  50 vr 34.03 tt
  100 vr 1:11.64 tt
  200 vr 2:27.75  
200004855 Lennard Arts 50 ss 39.77 tt
  100 ss 1:24.94  
200102575 Gerwin van den Heuvel 50 ss 44.06 tt
  50 ss 40.39  
  100 ss 1:32.77  
  100 wi 1:18.46  
200104575 Willem Nelemans 50 ru 40.26 tt
  100 ru 1:19.11  
  50 ss 43.63 tt
  100 ss 1:31.47  
  100 wi 1:18.20  
200106032 Celine Ha 50 ru 38.43 tt
  100 ru 1:20.62  
  50 ss 45.18 tt
  100 ss 1:36.86  
200205482 Silvie Manders 50 ru 45.62 tt
  100 ru 1:31.83  
  50 vr 35.47 st.zw
  100 wi 1:30.32  
200305000 Kayley Mc Ateer 50 ru 37.12 tt
  100 ru 1:15.77  
  50 vr 30.67  
200502229 Tom Bouwmans 50 ru 45.62 tt
  100 ru 1:34.14  
  50 ss 48.44 tt
  100 ss 1:40.72  
  100 wi 1:30.63  
200502508 Veerle van Hugten 50 vr 36.69 tt
  50 vr 33.51  
  100 vr 1:18.56 tt
  200 vr 2:42.52  
200602406 Sophie Mc Ateer 50 ss 51.86  
  50 vr 43.35  
200800261 Wout Serrarens 50 ss 57.06 tt
  100 ss 1:59.50  
  50 vr 45.63 tt
  100 vr 1:38.69  
200801006 Mila Hermans 50 ss 1:01.27 tt
  100 ss 2:10.27  
  50 vr 48.94 tt
  100 vr 1:49.03  
200801043 Willem Bouwmans 50 ss 56.90 tt
  100 ss 1:59.54  
  50 vr 42.77 tt
  100 vr 1:31.30  
200205482 Silvie Manders 4x50 vr 2:10.96  
200502508 Veerle van Hugten        
200305000 Kayley Mc Ateer        
200106032 Celine Ha