Solocompetitie
seizoen 2016/2017

Uitslag Solo deel 6
25 juni 2017 in Nuenen

199804141 Luca van de Coevering 50 ss 38.25 tt
  50 ss 34.94  
  100 ss 1:17.70  
  50 vr 26.99  
199806564 Michelle van Dijk 50 ru 38.32 st.zw
  50 vl 35.98 tt
  100 vl 1:19.46 tt
  200 vl 2:56.84  
  50 vr 33.93 tt
  100 vr 1:11.12 tt
  200 vr 2:25.47  
200002373 Dirk Kerkers 50 vr 28.78  
  50 vr 28.54 tt
  100 vr 1:18.75 tt
  200 vr 2:53.97  
200004855 Lennard Arts 50 ru 37.51 tt
  100 ru 1:16.86 tt
  200 ru 2:38.23  
  50 vr 29.45  
200102575 Gerwin van den Heuvel 50 ru 41.83 tt
  100 ru 1:27.11 tt
  200 ru 2:52.07  
  50 ss 41.08  
  50 vr 29.45  
200104575 Willem Nelemans 50 ss 42.92 tt
  50 ss 43.77  
  100 ss 1:32.41  
  50 vr 36.24 tt
  100 vr 1:17.31 tt
  200 vr 2:32.01  
200105256 Anne Schrama 50 ss 44.01 tt
  100 ss 1:35.35  
  50 vr 31.76  
  50 vr 37.73 tt
  100 vr 1:21.66 tt
  200 vr 2:48.09  
200106032 Celine Ha 50 ru 38.21 st.zw
  50 ss 44.16  
  50 vr 32.74  
200204498 Roobin Arts 50 ss 49.59  
  50 vr 33.34  
200305000 Kayley Mc Ateer 50 vr 35.07 tt
  50 vr 30.90  
  100 vr 1:13.59 tt
  200 vr 2:34.81  
200502229 Tom Bouwmans 50 ss 48.16 tt
  100 ss 1:39.58  
  50 vl 44.89 tt
  100 vl 1:35.71  
200502508 Veerle van Hugten 50 ru 43.11 st.zw
  50 vr 38.69 tt
  50 vr 34.10  
  100 vr 1:22.62 tt
  200 vr 2:49.79  
200502725 Phi Verbiest 50 ss 51.41 tt
  100 ss 1:47.52  
  50 vr 34.38  
200602588 Karlijn van Hugten 50 ru 50.40 tt
  100 ru 1:47.41  
  50 vl 57.31  
  50 vr 43.70 tt
  100 vr 1:31.23  
200800261 Wout Serrarens 50 ru 58.30 tt
  100 ru 2:05.56  
  50 vr 50.08 tt
  100 vr 1:44.18  
200801006 Mila Hermans 100 ru 2:04.28  
  50 vl 1:13.59  
  50 vr 56.94 tt
  100 vr 1:58.21  
200801043 Willem Bouwmans 50 ru 48.86 tt
  100 ru 1:47.37  
  50 vl 53.91  
  50 vr 45.60 tt
  100 vr 1:39.14  
199806564 Michelle van Dijk 4x50 wi 2:20.56  
200102575 Gerwin van den Heuvel        
199804141 Luca van de Coevering        
200105256 Anne Schrama        
200106032 Celine Ha 4x50 wi 2:24.61  
200002373 Dirk Kerkers        
200004855 Lennard Arts        
200204498 Roobin Arts        
200502508 Veerle van Hugten 4x50 wi 2:40.05  
200502229 Tom Bouwmans        
200305000 Kayley Mc Ateer        
200502725 Phi Verbiest        

Uitslag Solo deel 5
26 maart 2017 in Nuenen

199107477 Daan van Brussel 50 vl 30.57 tt
  50 vl 28.70  
  100 vl 1:06.59  
199400818 Milena van Schijndel 50 vl 38.38 tt
  200 wi 2:58.78  
199804141 Luca van de Coevering 50 vl 31.86 tt
  100 vl 1:08.48  
  50 vr 28.70 tt
  100 vr 58.28  
200004855 Lennard Arts 50 ss 41.43 tt
  100 ss 1:27.79 tt
  200 ss 2:59.81  
  50 vl 34.50  
200102575 Gerwin van den Heuvel 50 ss 44.77 tt
  100 ss 1:34.95 tt
  200 ss 3:13.11  
  50 vr 37.52 tt
  100 vr 1:19.33 tt
  200 vr 2:44.21  
200104575 Willem Nelemans 50 ru 38.25 tt
  100 ru 1:18.00  
  50 vl 33.56  
  50 vl 41.30 tt
  50 vr 32.40 st.zw
  200 wi 3:06.72  
200601711 Rik Fransen 50 ru 1:02.05 tt
  100 ru 2:03.81  
  100 wi 1:55.27  
200801006 Mila Hermans 50 ru 1:08.13 tt
  100 ru 2:15.30  
  50 ss 1:04.79 tt
  100 ss 2:14.46  

Uitslag Solo deel 4
5 maart 2017 in Deurne

199804141 Luca van de Coevering 50 ru 31.60  
  50 ss 35.89 tt
  100 ss 1:15.54  
199806564 Michelle van Dijk 50 vl 36.51 tt
  100 vl 1:20.86 tt
  50 vr 34.42 tt
  100 vr 1:11.45 tt
  200 vr 2:24.93  
  400 wi 5:54.39  
200104575 Willem Nelemans 50 ru 35.42  
  50 ss 43.25 tt
  100 ss 1:33.61  
  50 vl 39.54 tt
  200 wi 2:54.16  
200105256 Anne Schrama 50 ru 42.98 st.zw/tt
  50 ru 38.85  
  100 ru 1:27.76 st.zw
  50 ss 43.34 tt
  100 ss 1:32.94  
  50 vr 32.87 tt
  100 vr 1:12.26  
200106032 Celine Ha 50 ru 38.59 tt
  50 ru 36.92  
  100 ru 1:20.15  
  50 ss 44.59 tt
  100 ss 1:33.50  
200401386 Lise Berends 50 ru 42.72  
  50 ss 49.16 tt
  100 ss 1:41.60  
  50 vr 41.79 tt
  100 vr 1:25.68  
200401388 Emma Damen 50 ru 47.41  
  50 ss 49.21 tt
  100 ss 1:42.83  
  50 vl 52.98 tt
  200 wi 3:44.48  
200502229 Tom Bouwmans 50 ru 47.10 st.zw/tt
  100 ru 1:38.14 st.zw
  50 ss 49.30 tt
  100 ss 1:43.51  
  50 vl 44.40 tt
  200 wi 3:23.07  
200502725 Phi Verbiest 50 ru 45.69 tt
  100 ru 1:34.09  
  50 ss 51.02 tt
  100 ss 1:47.78  
  50 vr 38.44 tt
  100 vr 1:21.49  
200601711 Rik Fransen 50 ss 1:00.22 tt
  100 ss 2:07.34  
200602790 Sarah Berends 50 ss 59.00 tt
  100 ss 2:01.42  
  100 wi 1:53.86  
200700353 Tijn Damen 50 ss 1:03.19 tt
  100 ss 2:17.15  
  100 wi 2:04.04  
200700809 Jasper van Calis 50 ss 58.17 tt
  100 ss 2:05.26  
  100 wi 1:53.88  
200800261 Wout Serrarens 100 wi 2:08.53  
200801006 Mila Hermans 50 ss 1:00.01 tt
  100 ss 2:07.01  
  100 wi 2:06.79  
200801043 Willem Bouwmans 100 wi 1:48.47  
200105256 Anne Schrama 4x100 wi 5:50.90  
200106032 Celine Ha        
199806564 Michelle van Dijk        
200401386 Lise Berends        
200502229 Tom Bouwmans 4x100 wi 5:35.04  
199804141 Luca van de Coevering        
200104575 Willem Nelemans        
200502725 Phi Verbiest        

Uitslag Solo deel 3
29 januari 2017 in Sint Oedenrode

199107477 Daan van Brussel 50 ss 37.92 tt
  100 ss 1:20.14 tt
  200 ss 2:46.81  
  50 vr 28.78 tt
  100 vr 59.01  
200004855 Lennard Arts 50 ru 33.65  
  50 vr 31.15 tt
  100 vr 1:05.11  
200102575 Gerwin van den Heuvel 50 ru 35.67  
  50 vl 40.16 tt
  100 vl 1:25.95  
200104575 Willem Nelemans 50 ru 36.93  
  50 ss 45.40 tt
  100 ss 1:36.93 tt
  200 ss 3:19.85  
  50 vr 32.70 tt
  100 vr 1:07.22  
200105256 Anne Schrama 50 ss 44.71 tt
  100 ss 1:34.98 tt
  200 ss 3:19.09  
  50 vr 33.79 tt
  50 vr 31.24 st.zw
  100 vr 1:10.69  
200106032 Celine Ha 50 ru 40.40 tt
  50 ru 37.98  
  100 ru 1:24.27 tt
  200 ru 2:52.84  
  100 wi 1:24.99  
200204498 Roobin Arts 50 ru 39.94  
  50 ss 51.41 tt
  100 ss 1:49.92 tt
  200 ss 3:46.03  
200305000 Kayley Mc Ateer 50 ru 38.64 tt
  100 ru 1:20.85 tt
  200 ru 2:42.74  
  100 wi 1:15.82  
200502229 Tom Bouwmans 50 ss 50.38 tt
  100 ss 1:44.10  
  100 wi 1:33.08  
200801006 Mila Hermans 50 ss 1:00.67 tt
  100 ss 2:07.34  
200801043 Willem Bouwmans 50 vl 59.41  
200105256 Anne Schrama 4x50 vr 2:03.24  
200104575 Willem Nelemans        
200106032 Celine Ha        
200004855 Lennard Arts        

Uitslag Solo deel 2
20 november 2016 in Deurne

199400818 Milena van Schijndel 50 vl 39.25 tt
  50 vl 39.08 tt
  100 vl 1:25.27  
  200 wi 3:03.54  
199804141 Luca van de Coevering 50 ru 32.76 tt
  100 ru 1:07.88  
  50 ss 36.85 tt
  100 ss 1:18.39 tt
  200 ss 2:42.43  
199806564 Michelle van Dijk 50 ss 45.66 tt
  100 ss 1:37.65 tt
  200 ss 3:21.32  
  50 vr 35.37 tt
  100 vr 1:13.84 tt
  200 vr 2:32.80 tt
  400 vr 5:10.93  
200002373 Dirk Kerkers 50 ru 35.02 tt
  100 ru 1:13.32  
  50 vr 31.79 tt
  100 vr 1:06.75  
200004855 Lennard Arts 50 vl 37.23 tt
  100 vl 1:22.59  
  50 vr 32.20 tt
  100 vr 1:05.84  
200005840 Elza Aldenzee 50 ss 42.59 tt
  100 ss 1:30.36 tt
  200 ss 3:04.36  
  50 vr 31.62 tt
  100 vr 1:06.06  
200102575 Gerwin van den Heuvel 50 vl 37.19 tt
  50 vl 34.09  
  200 wi 2:49.68  
200104575 Willem Nelemans 50 ru 34.81 st.zw
  50 ru 39.05 tt
  100 ru 1:18.42  
  50 vl 42.56 tt
  100 vl 1:35.05  
  50 vr 33.03 tt
  100 vr 1:07.44  
200105256 Anne Schrama 50 ru 39.04 tt
  100 ru 1:19.66  
  50 vl 38.53 tt
  100 vl 1:24.97  
200106032 Celine Ha 50 ru 37.21 st.zw
  50 ru 39.77 tt
  100 ru 1:23.12  
  50 vl 37.79  
  50 vr 35.23 tt
  100 vr 1:14.16  
200204498 Roobin Arts 50 ru 40.32 st.zw
  50 vl 48.08 tt
  50 vl 46.14 tt
  100 vl 1:43.28  
  200 wi 3:14.89  
200205848 50 ru 38.07 tt
  100 ru 1:17.51  
  50 ss 45.58 tt
  100 ss 1:36.71 tt
  200 ss 3:18.90  
200305000 Kayley Mc Ateer 50 ru 38.07 tt
  100 ru 1:17.68  
  50 ss 46.69 tt
  100 ss 1:38.97 tt
  200 ss 3:22.03  
200502229 Tom Bouwmans 50 vl 45.05  
  50 vl 48.62 tt
  100 vl 1:41.95  
  50 vr 45.12 tt
  100 vr 1:37.00  
200502725 Phi Verbiest 50 ru 45.60 tt
  100 ru 1:33.25  
  50 vl 43.28  
  50 vr 39.57 tt
  100 vr 1:20.85  
200801006 Mila Hermans 50 vl 1:27.10  
  50 vr 1:00.18 tt
  100 vr 2:14.56  
  100 wi 2:20.53  
200801043 Willem Bouwmans 50 vr 47.60 tt
  100 vr 1:53.51  
200104575 Willem Nelemans 4x50 wi 2:31.40  
200004855 Lennard Arts        
200502229 Tom Bouwmans        
200502725 Phi Verbiest        
200106032 Celine Ha 4x50 wi 2:23.04  
200005840 Elza Aldenzee        
200305000 Kayley Mc Ateer        
199806564 Michelle van Dijk        
200204498 Roobin Arts 4x50 wi 2:30.63  
200205848 Lysanne Thielen        
199400818 Milena van Schijndel        
200105256 Anne Schrama        

Uitslag Solo Deel 1
11 september 2016 in Sint Oedenrode

199207331 50 ss 36.63  
  50 vr 28.24  
199400818 Milena van Schijndel 50 ru 42.09 tt
  100 ru 1:26.05  
  50 ss 45.84 tt
  100 ss 1:36.52  
  100 wi 1:26.71  
199804141 Luca van de Coevering 50 ss 34.76  
  50 vr 27.17  
199806564 Michelle van Dijk 50 ru 42.08 tt
  50 ru 39.16 tt
  100 ru 1:19.69  
  100 ru 1:25.72 tt
  200 ru 2:53.86  
  50 vr 33.37 st.zw
200004855 Lennard Arts 50 ru 36.88 tt
  100 ru 1:14.92  
  50 ss 41.34 tt
  100 ss 1:28.30  
  100 wi 1:18.23  
200102575 Gerwin van den Heuvel 50 ru 39.42 tt
  100 ru 1:18.94  
  50 vr 31.27  
  100 wi 1:19.44  
200104575 Willem Nelemans 50 ru 44.55 tt
  100 ru 1:31.16 tt
  200 ru 3:04.71  
  50 ss 43.14  
  50 vr 31.25  
200106032 Celine Ha 50 ru 39.91 tt
  100 ru 1:21.85  
  50 ss 46.24 tt
  100 ss 1:37.09  
  100 wi 1:24.62  
200305000 Kayley Mc Ateer 50 vr 36.76 tt
  50 vr 32.37  
  100 vr 1:16.62 tt
  200 vr 2:37.98  
200502229 Tom Bouwmans 50 ru 48.46 tt
  100 ru 1:40.60  
  50 ss 53.33 tt
  100 ss 1:49.90  
  100 wi 1:38.27  
200502725 Phi Verbiest 50 ru 46.22 tt
  100 ru 1:35.54  
  50 ss 51.58 tt
  100 ss 1:48.86  
  50 vr 36.16 st.zw
  100 wi 1:37.09  
200602406 50 ss 59.06 tt
  100 ss 2:04.23  
  50 vr 48.00 tt
  100 vr 1:42.96  
199806564 Michelle van Dijk 4x50 vr 2:14.25  
199400818 Milena van Schijndel        
200106032 Celine Ha        
200305000 Kayley Mc Ateer        
200502725 Phi Verbiest 4x50 vr 2:05.17  
200102575 Gerwin van den Heuvel        
200104575 Willem Nelemans        
199804141 Luca van de Coevering