Uitslagen Competitiewedstrijden
seizoen 2016/2017

Uitslag Verenigingscompetitie deel 4
12 maart 2017 in Nijmegen

199107477 Daan van Brussel 50 ru 36.47 tt
  100 ru 1:15.50 tt
  200 ru 2:34.40  
  50 vl 30.29 tt
  100 vl 1:06.36  
199400818 Milena van Schijndel 50 ru 42.50 tt
  100 ru 1:27.80 tt
  200 ru 3:00.56  
  50 vl 39.16 tt
  100 vl 1:23.67  
199405412 Sahar Hamam 50 ru 40.20 tt
  100 ru 1:23.24 tt
  200 ru 2:51.81  
  50 vl 35.98 tt
  100 vl 1:19.69  
199802025 Jelle Post 100 ru 1:19.40 tt
  200 ru 2:42.00  
  50 vl 32.73 tt
  100 vl 1:09.05  
199804141 Luca van de Coevering 50 ru 36.45 tt
  100 ru 1:15.59 tt
  200 ru 2:30.74  
  50 vl 33.30 tt
  100 vl 1:10.11  
199904777 Arnoud Arts 50 ru 43.40 tt
  100 ru 1:25.40  
  50 ss 42.18 tt
  100 ss 1:30.36 tt
  200 ss 3:05.62  
200004855 Lennard Arts 50 ru 34.64 st.zw/tt
  50 ru 35.66 tt
  100 ru 1:11.78  
  100 ru 1:10.89 st.zw
  50 ss 41.21 tt
  100 ss 1:28.41 tt
  200 ss 3:02.99  
200005840 Elza Aldenzee 50 ru 40.26 tt
  100 ru 1:22.75  
  50 ss 39.66 tt
  100 ss 1:25.61 tt
  200 ss 2:58.52  
200102575 Gerwin van den Heuvel 50 ru 36.12 st.zw/tt
  50 ru 35.69 st.zw
  100 ru 1:14.14 st.zw
  50 ss 42.97 tt
  100 ss 1:29.28  
  50 vr 33.42 tt
  100 vr 1:12.31 tt
  200 vr 2:28.09  
200104575 Willem Nelemans 50 ss 48.14 tt
  100 ss 1:41.09  
  50 vr 34.05 tt
  100 vr 1:14.73 tt
  200 vr 2:30.32  
200105256 Anne Schrama 50 ss 43.16 tt
  100 ss 1:32.69  
  50 vr 35.96 tt
  100 vr 1:16.13 tt
  200 vr 2:36.17  
200106032 Celine Ha 50 ru 38.74 tt
  100 ru 1:20.89  
  50 ss 44.21 tt
  100 ss 1:35.13 tt
  200 ss 3:20.89  
200204498 Roobin Arts 50 ss 49.53 tt
  100 ss 1:43.64  
  50 vr 38.01 tt
  100 vr 1:20.92 tt
  200 vr 2:43.59  
200205482 Silvie Manders 50 ss 47.33 tt
  100 ss 1:38.68  
  50 vr 37.95 tt
  100 vr 1:20.03 tt
  200 vr 2:47.12  
200401386 Lise Berends 50 ss 49.59 tt
  100 ss 1:43.92  
  50 vr 40.07 tt
  100 vr 1:25.78 tt
  200 vr 3:13.37  
200401388 Emma Damen 50 vr 46.86 tt
  100 vr 1:40.71 tt
  200 vr 3:28.54  
200502229 Tom Bouwmans 50 ss 48.50 tt
  100 ss 1:42.70  
  50 vr 45.70 tt
  100 vr 1:37.55 tt
  200 vr 3:19.82  
200502508 Veerle van Hugten 50 ss 47.86 tt
  100 ss 1:41.80  
  50 vr 36.87 tt
  100 vr 1:17.66 tt
  200 vr 2:38.77  
200502725 Phi Verbiest 50 ss 48.19 tt
  100 ss 1:41.33  
  50 vr 40.94 tt
  100 vr 1:27.93 tt
  200 vr 3:00.64  
200601628 Mirthe Smits 50 ru 55.83 tt
  100 ru 1:53.60  
  50 vr 48.57  
200601711 Rik Fransen 50 ru 1:02.99 tt
  100 ru 2:03.98  
  50 vr 52.33  
200602588 Karlijn van Hugten 50 ru 53.41 tt
  100 ru 1:49.28  
  50 vr 43.47  
200602790 Sarah Berends 50 ru 57.60 tt
  100 ru 1:55.00  
  50 vr 46.43  
200602970 Anne Roodt 50 ru 57.39 tt
  100 ru 1:54.58  
  50 vr 47.08  
200700353 Tijn Damen 25 ss 28.08  
  50 vr 52.49  
200700807 Tigo Hullegie 25 ss 25.70  
  50 vr 46.04  
200800261 Wout Serrarens 25 ss 26.36  
  50 vr 51.46  
200800418 Jedi Hullegie 25 ss 26.23  
  50 vr 46.51  
200800592 Fara Proenings 25 ss 25.73  
  50 vr 46.35  
200800594 Silke Smits 25 ss 26.84  
  50 vr 53.09  
200801006 Mila Hermans 25 ss 27.22  
  50 vr 55.43  
200801043 Willem Bouwmans 25 ss 25.96  
  50 vr 42.89  
200004855 Lennard Arts 4x100 wi 4:31.07  
199107477 Daan van Brussel        
199804141 Luca van de Coevering        
199802025 Jelle Post        
200102575 Gerwin van den Heuvel 4x100 wi 5:24.39  
199904777 Arnoud Arts        
200104575 Willem Nelemans        
200502229 Tom Bouwmans        
200102575 Gerwin van den Heuvel 4x50 wi 2:27.87  
200502229 Tom Bouwmans        
200104575 Willem Nelemans        
200502725 Phi Verbiest        

Uitslag Verenigingscompetitie deel 3
12 februari 2017 in Venray

199107477 Daan van Brussel 50 ss 38.59 tt
  100 ss 1:22.06 tt
  200 ss 2:50.45  
  50 vr 28.54 tt
  100 vr 58.48  
199400818 Milena van Schijndel 50 ss 44.61 tt
  100 ss 1:35.48 tt
  200 ss 3:24.27  
  50 vr 35.86 tt
  100 vr 1:14.92  
199405412 Sahar Hamam 50 vr 32.60 tt
  100 vr 1:07.62  
199802025 Jelle Post 50 ss 38.71 tt
  100 ss 1:22.41 tt
  200 ss 2:48.67  
  50 vr 28.40 tt
  100 vr 59.00  
199804141 Luca van de Coevering 50 ss 36.50 tt
  100 ss 1:18.16 tt
  200 ss 2:41.73  
  50 vr 27.90 tt
  100 vr 58.38  
199904777 Arnoud Arts 50 vr 30.70 tt
  100 vr 1:03.04  
200002373 Dirk Kerkers 50 ru 36.20 tt
  100 ru 1:15.73 tt
  200 ru 2:36.16  
  100 vr 1:03.54  
200004855 Lennard Arts 50 ru 37.50 tt
  100 ru 1:17.31 tt
  200 ru 2:35.63  
  50 vr 31.18 tt
  100 vr 1:03.54  
200102575 Gerwin van den Heuvel 50 ru 36.53 tt
  100 ru 1:14.78  
  50 vl 39.20 tt
  200 wi 2:48.99  
200104575 Willem Nelemans 50 ru 38.29 tt
  100 ru 1:15.07  
  50 vl 39.98 tt
  200 wi 2:50.23  
200105256 Anne Schrama 50 ru 40.21 tt
  100 ru 1:24.96  
  50 vl 39.67 tt
  200 wi 3:03.73  
200106032 Celine Ha 50 ru 39.04 st.zw/tt
  50 ru 41.02 tt
  100 ru 1:26.07 tt
  100 ru 1:21.13 st.zw
  200 ru 2:57.10  
  50 vr 34.64 tt
  100 vr 1:12.18  
200204498 Roobin Arts 50 vr 37.96 tt
  100 vr 1:16.40  
200205482 Silvie Manders 50 ru 45.53 tt
  100 ru 1:31.28  
  50 vl 45.36 tt
  200 wi 3:13.22  
200305000 Kayley Mc Ateer 50 ru 34.77  
  100 wi 1:15.96  
200401388 Emma Damen 50 ru 46.93  
  100 wi 1:37.56  
200502229 Tom Bouwmans 50 ru 42.36  
  100 wi 1:32.43  
200502508 Veerle van Hugten 50 ru 42.87  
  100 wi 1:28.87  
200502725 Phi Verbiest 50 ru 42.29  
  100 wi 1:33.77  
200601628 Mirthe Smits 50 vl 57.10  
  50 vr 52.13 tt
  100 vr 1:49.58  
200602406 50 vl 55.21  
  50 vr 46.23  
200602588 Karlijn van Hugten 50 vl 55.35  
  50 vr 46.87 tt
  100 vr 1:38.55  
200602790 Sarah Berends 50 vl 51.17  
  50 vr 46.43 tt
  100 vr 1:36.71  
200700353 Tijn Damen 50 ru 57.73  
  25 vl 22.16  
200800592 Fara Proenings 50 ru 53.13  
  25 vl 25.00  
200800594 Silke Smits 50 ru 56.26  
  25 vl 30.32  
200801006 Mila Hermans 50 ru 59.12  
  25 vl 29.98  
200801043 Willem Bouwmans 50 ru 50.46  
  25 vl 24.50  
200106032 Celine Ha 4x100 wi 5:14.16  
199405412 Sahar Hamam        
200305000 Kayley Mc Ateer        
200105256 Anne Schrama        

Uitslag Zwemcompetitie deel 2
13 november 2016 in Deurne

199107477 Daan van Brussel 50 ru 35.12 tt
  100 ru 1:10.80  
  50 vr 29.97 tt
  100 vr 1:03.20 tt
  200 vr 2:11.65  
199400818 Milena van Schijndel 50 ru 42.79 tt
  100 ru 1:28.84  
  50 vr 37.45 tt
  100 vr 1:18.25 tt
  200 vr 2:43.98  
199500400 Vanessa van Schijndel 50 ru 41.89 tt
  100 ru 1:25.14  
199800131 Cristhian van Schijndel 50 ru 32.98 tt
  100 ru 1:09.52  
  50 vr 30.75 tt
  100 vr 1:04.66 tt
  200 vr 2:26.30  
199802025 Jelle Post 50 ru 34.43 tt
  100 ru 1:11.12  
  50 vr 30.86 tt
  100 vr 1:05.40 tt
  200 vr 2:16.86  
199804141 Luca van de Coevering 50 ru 33.61 tt
  100 ru 1:08.95  
  50 vr 32.51 tt
  100 vr 1:07.20 tt
  200 vr 2:12.80  
199904777 Arnoud Arts 50 ss 38.11 tt
  100 ss 1:19.43  
  50 vl 36.87 tt
  200 wi 2:43.54  
200002373 Dirk Kerkers 50 ss 39.52 tt
  100 ss 1:23.80  
  50 vl 39.24 tt
  200 wi 2:42.40  
200004855 Lennard Arts 50 ss 40.55 tt
  100 ss 1:24.62  
  50 vl 37.46 tt
  200 wi 2:42.93  
200102575 Gerwin van den Heuvel 50 vl 36.26 tt
  100 vl 1:18.43  
  50 vr 33.61 tt
  100 vr 1:09.59  
200104575 Willem Nelemans 50 vl 37.54 tt
  100 vl 1:18.01  
  50 vr 33.78 st.zw/tt
  50 vr 34.06 tt
  100 vr 1:08.75  
  100 vr 1:08.30 st.zw
200105256 Anne Schrama 50 vl 38.62 tt
  100 vl 1:24.51  
  50 vr 33.37 tt
  100 vr 1:10.22  
200106032 Celine Ha 50 vl 40.28 tt
  100 vl 1:29.14  
  50 vr 35.08 tt
  100 vr 1:13.18  
200204498 Roobin Arts 50 ru 46.15 tt
  100 ru 1:30.87  
  50 vr 42.42 tt
  100 vr 1:28.76 tt
  200 vr 2:53.60  
200205482 Silvie Manders 50 ss 47.42 tt
  100 ss 1:39.27  
  50 vl 47.97 tt
  200 wi 3:18.33  
200205848 50 ss 43.49 tt
  100 ss 1:32.49  
  50 vl 42.18 tt
  200 wi 2:56.42  
200305000 Kayley Mc Ateer 50 vl 36.87 tt
  50 vr 34.51 tt
  100 vr 1:10.76  
  200 wi 2:52.08  
200401388 Emma Damen 50 vl 53.20 tt
  50 vr 47.52 tt
  100 vr 1:41.23  
  200 wi 3:47.42  
200502229 Tom Bouwmans 50 vl 47.01 tt
  50 vr 43.63 tt
  100 vr 1:29.98  
  200 wi 3:20.59  
200502508 Veerle van Hugten 50 vl 48.12 tt
  50 vr 37.78 tt
  100 vr 1:18.97  
  200 wi 3:18.79  
200502725 Phi Verbiest 50 vl 48.28 tt
  50 vr 39.19 tt
  100 vr 1:20.20  
  200 wi 3:26.87  
200601711 Rik Fransen 50 ss 55.82  
  100 wi 2:02.42  
200602790 Sarah Berends 50 ss 58.81  
  100 wi 1:56.02  
200700353 Tijn Damen 50 ss 1:01.00  
  25 vr 21.04  
200700809 Jasper van Calis 50 ss 1:00.29  
  25 vr 20.62  
200800261 Wout Serrarens 50 ss 58.43  
  25 vr 21.23  
200800263 Tijn Welten 50 ss 1:10.37  
  25 vr 21.94  
200800592 Fara Proenings 50 ss 58.15  
  25 vr 20.20  
200801006 Mila Hermans 25 vr 24.99  
200801043 Willem Bouwmans 50 ss 58.69  
  25 vr 20.12  
200104575 Willem Nelemans 4x100 vr 4:54.88  
200502229 Tom Bouwmans        
200502725 Phi Verbiest        
200102575 Gerwin van den Heuvel        

Uitslag Verenigingscompetitie deel 1
2 oktober 2016 in Nijmegen

199400818 Milena van Schijndel 50 ss 43.43 tt
  100 ss 1:33.11  
  50 vl 37.90 tt
  200 wi 2:57.49  
199500400 Vanessa van Schijndel 50 ss 46.05 tt
  100 ss 1:37.90  
  50 vl 39.20 tt
  200 wi 3:07.80  
199804141 Luca van de Coevering 50 ss 35.54 tt
  100 ss 1:16.64  
  50 vl 31.57 tt
  200 wi 2:29.89  
199806564 Michelle van Dijk 50 ss 46.59 tt
  100 ss 1:38.73  
  50 vl 37.21 tt
  200 wi 2:50.61  
200004855 Lennard Arts 50 vl 38.32 tt
  100 vl 1:21.13  
  50 vr 30.88 st.zw/tt
  50 vr 32.60 tt
  100 vr 1:05.13 st.zw
  100 vr 1:09.07 tt
  200 vr 2:23.85  
200102575 Gerwin van den Heuvel 50 ss 43.69 tt
  100 ss 1:35.30 tt
  200 ss 3:18.29  
  50 vr 29.18  
200104575 Willem Nelemans 50 ss 44.29 tt
  100 ss 1:35.35 tt
  200 ss 3:16.67  
  50 vr 29.18  
200106032 Celine Ha 50 ss 45.65 tt
  100 ss 1:38.38 tt
  200 ss 3:26.51  
  50 vr 32.57  
200204498 Roobin Arts 50 vl 45.19 tt
  100 vl 1:37.44  
  50 vr 36.96 tt
  100 vr 1:20.04 tt
  200 vr 2:40.88  
200205848 50 ss 45.13 tt
  100 ss 1:37.31 tt
  200 ss 3:20.68  
  50 vr 33.03  
200305000 Kayley Mc Ateer 50 vl 37.57 tt
  100 vl 1:20.31  
  50 vr 34.58 tt
  100 vr 1:13.27 tt
  200 vr 2:34.21  
200401386 Lise Berends 50 ru 50.98 tt
  100 ru 1:41.16  
  50 vl 46.59  
200401388 Emma Damen 50 ru 53.75 tt
  100 ru 1:53.00  
  50 vl 49.45  
200502229 Tom Bouwmans 50 ru 50.12 tt
  100 ru 1:39.36  
  50 vl 44.73  
200502508 Veerle van Hugten 50 ru 50.19 tt
  100 ru 1:41.58  
  50 vl 46.59  
  50 vr 40.00 st.zw/tt
  100 vr 1:23.30 st.zw
200502725 Phi Verbiest 50 ru 47.15 tt
  100 ru 1:35.14  
  50 vl 44.93  
200601462 50 ru 58.91  
  50 ss 57.48 tt
  100 ss 2:04.96  
200601628 Mirthe Smits 50 ru 53.29  
  50 ss 58.38 tt
  100 ss 2:03.85  
200601711 Rik Fransen 50 ru 1:02.65  
200602406 50 ru 52.07  
  50 ss 58.18 tt
  100 ss 2:02.82  
200602588 Karlijn van Hugten 50 ru 52.91  
200602790 Sarah Berends 50 ru 52.10  
  50 ss 1:00.62 tt
  100 ss 2:06.59  
200602970 Anne Roodt 50 ru 54.76  
  50 ss 1:04.37 tt
  100 ss 2:17.30  
200700353 Tijn Damen 25 ru 22.20  
  50 vr 50.29  
200700807 Tigo Hullegie 25 ru 24.59  
  50 vr 48.02  
200700809 Jasper van Calis 25 ru 23.03  
  50 vr 51.95  
200800261 Wout Serrarens 25 ru 27.32  
  50 vr 51.31  
200800263 Tijn Welten 50 vr 52.36  
200800418 Jedi Hullegie 25 ru 25.17  
  50 vr 55.27  
200800594 Silke Smits 25 ru 24.61  
  50 vr 57.72  
200801006 Mila Hermans 25 ru 28.67  
  50 vr 1:00.10  
200004855 Lennard Arts 4x100 vr 4:17.72  
200104575 Willem Nelemans        
200102575 Gerwin van den Heuvel        
199804141 Luca van de Coevering        
200502508 Veerle van Hugten 4x100 vr 5:44.00  
200401388 Emma Damen        
200401386 Lise Berends        
200305000 Kayley Mc Ateer